Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

powiem Ci cos, jesli wybierzesz sie z kims nad morze i chcecie sobie poodpoczywac sami to....nie wkladajcie na siebie niczego czerwonego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, co teraz.... wlasnie przerwa, ale wtedy to dlatego, ze nam sie smiac zachcialo z propozycji:) Samochod byl blisko:) Zaczekasz na mnie, prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz spać?to. sie nie krepuj albo daj mi zdjąć z Ciebie wszystko:Porgastycznie zapachowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce spac, uwielbiam takie noce! Jesli chcesz zdjac wszystko, to niewiele pracy:) Cieplo bardzo, Tequila spi w doniczce z pietruszka, chyba woli polskie i tez jej nie zimno;) Poza tym to nie lubie spac sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka spać to wole sam wiecej miejsca,ale do kotłowania sie to juz lepiej z kimś delikatnym na zewnątrz a ostrym w srodku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w spaniu razem najlepsze sa przebudzenia, nie lubisz? Slodka i ostra, bys chcial.... Ja jestem raczej....odwazna, zauwazalna, powiedzmy:) A w srodku? Cala filozofia to fantzjowac, opowiadac o tym i bawic sie w realizacje, niekoniecznie doslownie. To sie nie nudzi, ale zawsze we dwojke. Probowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czego probowałem?fantazje do rzeczywistosci wdrążać....no pewnie,po to są aby je spełniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poranny seks daje energie na dalszy dzień....mniejsza z tym,że nogi są z waty a penis w siódmym niebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bede zrywał zebami a jak sie wkurze to rozszarpie i wezme co moje:)dając Tobie siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wakacje wole spedzac ruchowo nie łóżkowo.....poznawać ludzi,kulture kraju i smaki dobrobytnego jedzenia:)seks seks seks też,ale bez przesady teraz jestem na etapie tej jednej....ale,że jej nie ma to dlatego jeszcze pisze zamiast spać albo seksić się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiedzanie, tak, tylko na dziko, taki jest plan:) Gdzie fajnie tam mozna dluzej zostac, czasem na pare godzin, gdzies na noc ...wystarczy auto pare groszy i ochota na zabawe;seks jest naturalnie wpisany w ciag zdarzen:) taki bardzo dlugi weekand

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×