Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

Gość Patunia35
Krótko i intensywnie? :-D Dobry Wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sen był jeden,ale nie grzeczny,więc niech będzie,że nie spałem wcale:)a ty jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie gzreczny moze być miły i ty dobrze o tym wiesz.Tatoo robisz na zamówienie?.....Czesc Patka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
projekty tylko, jeszcze w szkole na tym zarabialam:) teraz rzadko, ale lubie, szczegolnie ciekawe pomysly. No i snow nie bylo:( aj tam, ja mam wyobraznie jak film:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisujesz strony po swojemu?:)Ksiązki to ja tylko biografie i sportowe.....no czasem historycznee.....bajek nie lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i od razu to widze, zazwyczaj potem jestem filmami rozczarowana. i uwielbiam bajki! no, fantastyke, i kryminaly, i thrillery, ale jestem tu, wiec czesciej rysuje, niz czytam. Teraz szukam nowych smokow, bo te maja jakies lipne skrzydla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod skrzydełko to ja Cię chetnie schowam oglądając horror:).Ja nie mam tyle cierpliwości i talentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jak to milo, widziec na kims swoj rysunek?:) dlatego nigdy nie zgadzam sie na byle co i dla byle kogo. Wiem, wredna jestem, ale tylko w niektorych sprawach;) Przyjme Cie pod skrzydelko i nawet kocykiem sie podziele:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod skrzydło to ja Ciebie jedynie moge .....za kocyk dziękuje a Tequila jak to kot robi co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie...dobrze, tylko to musi byc taki horror, ktory mnie nie zaciekawi, bo raczej niewiele zobacze:) Àle Ty tez nie ogladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam,noo chyba,że zsuniesz sie niżej ze strachu to nie ręcze za siebie....ani za niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry moi mili :) poprosze rogalika z maselkiem.. moze byc podany w czerwonej bieliznie. nie mam nic przeciwko temu ;) widze, ze noc uplynela wam na milej rozmowie.. a mi na glebokim snie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Frida! Dzisiaj rogalika nie ma, ani mleka, chyba, ze Jacek sie zdecyduje podac.... zmeczony, Skarbie, jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×