Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

Ja mam barszczyk do czerwonej bielizny:)Zjawa troszke zmęczony a jeszcze praca przede mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedaczku, poloz sie w ogrodzie, powdychaj powietrza, a ja Ci ten barszczyk odgrzeje i przyniose. Odpoczniesz i bedziesz, jak nowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo.. ale mnie teraz postawiliscie pod sciana wyboru ;) pomidorowka lub barszczyk? .. nie zgadzam sie. lubie jedno i drugie.. znaczy dzisiaj dieta? bo nei potrafie sie zdecydowac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Laleczko,ale jak usne na słońcu i zaśpie na 14godzine to będzie wstyd:)....Mimo,że dzisiaj rozmowa nie do końca nam wyszła,to nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie.. skoro jacenty ****arszczyk, to ja reflektuje na pomidorowke. z kluseczkami :) duzo jarzynek w srodku poprosze.. i natke pietruszki :) dziekuje cos takiego:O je=barszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj tam, czym Ty sie znowu martwisz?:) odpocznij, posmiej sie, a ja kawalek mieska wieczorem podrzuce;) i swieza bagietke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie, milego popoludnia! Frida, dalabym Ci wina, ale nie mam takiego, co by do pomidorowki pasowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida nawet nie chce mojego barszczyku:(masakra,Jedna nie kocha,Zjawa Ciała swojego nie da,tylko sie powiesic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka znowu chorobe?) zdrowy jestes i kladz sie spac, bo Cie ta 14 tutaj zastanie:) no chyba, ze nie chcesz, to mam dla Ciebie zadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki zjawo.. moze byc bez bagietki i wina. jestem w pracy :) pomidorowka... mmmmmm.. pachnaca pomidorami.. marzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ty myslisz ze jestem worek bez dna.. ile sie moze do jednego zoladka zmiescic :P .. jak pomidorowka, to nei barszczyk.. barszczyk moze byc jutro. po rogaliku z maselkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zjawa jak mam iść spać jak na 14do pracy,gdzie tu logika?.....Frido twoją porcje dam Psu:P.....Ooo a taki zły będe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos tu zdaje sie mowil o byciu okrutnym 😴 nie wypominam.. o nie.. boze bron.. spragnionej kobiety nie nakarmi, ale zwierzaka owszem :P .. i to nie jest okrutne.. dobrze. zapamietam sobie 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet pol godziny jest czasem wystarczajace! Ide sobie, bo i ja humor strace, a to nie dla mnie:) czesc, Ponuraku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wymagaj ode mnie takich oswiadczen. osobiscie nie wierze w wiernosc psow. to stereotyp. za to w kocia wiernosc wierze bezgranicznie.. no ale skoro wybierasz psa. to niech ci bedzie. wolny wybor. masz swojego psa, a ja kota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patunia35
Głaszczcie się, delikatnie drapcie, a ja skoczę po popcorn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) moze chociaz...czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×