Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

mozliwe, zalezy jaki kanal....aluzje zauwazylam w tym przeliczeniu sil, ale moze drazliwa jestem... w Belgii na barce pracowales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczatki sa ciekawe:) ja az takich emocji nie mialam, ale Holandie, jako pierwsza "zagranice" dosc dobrze wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trafne stwierdzenie głupia i tepa jesteś zjawo. Podrywać to ty mozesz ale d**e z wc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pojme nigdy tak ordynarnych osob, nie dosc, ze cierpia na brak wyobrazni, to jeszcze wmawiaja sobie, ze zabawni sa:) alez smieszny tekst ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno na Dzien Dobry: im dluzej Cie znam, tym bardziej wydajesz mi sie niezastapiony! Nawet jak sie wsciekasz :) Tutaj nie ma innych odwaznych, prawdziwych takich Uda Ci sie miec tak, jak sobie wymarzyles, to absolutnie pewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Zjawo i reszcie:)...Dzielna jesteś nadstawiasz tyłek tylko,aby być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ludzi a zwłaszcza penisów niezastąpionych:).....Czyżby po trzech nocach zjawa znikneła mi na wieki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez prawda;) tak jak ja nie wiem, z jakich Ty korzystasz;) oj, ale szkoda, ze na taka godzine masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....zleci szybko....no chyba,ze popłyniesz tak,że zapomnisz:)Baw sie tak jakby to były ostatnie wakacje w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczekalam dzis na Ciebie, wrecz dumna z siebie jestem! jesli chodzi o wakacje, to ja zawsze tak sie bawie, czy to weekand tutaj, czy wyjazd do Polski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie ja lubie kobitki?Temat rzeka:)....Godzina jak godzina,gorzej,że mokro i ciemno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie, Ty lubisz wszystkie, byle odpowiednie byly:) nie pytam o to; mnie chodzilo o wczesniej, ale juz wiem nie wiem tylko, czy chce wiedziec, co facet wtedy mysli :) nigdy wiecej nie usiade na imprezie kolo takiego mlodego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśli Penisem i pewnie miał fantazje z tobą w roli głównej....obraz skończyłaś to bedzie z tego większy pożytek niż ze mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantazje...on chyba nie zauwazyl, ze to na jawie:) skonczylam, teraz obrazek, bo tamten tribal to juz dawno, ale zadowolona jestem. Z Ciebie pozytek ogromny, milo jest przy Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe nocne męki,tylko doznania mniejsze:)Nooo tak fantazje to mam ja z Tobą a na jawie przekuł bym je w czyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za pozwolenie:).....współpraca z Tobą to czysta przyjemność! team order

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio mowie, wariacie:) to w koncu trzy tygodnie, a rodzinne strony mozna odwiedzic:) tylko ja jestem ze swietokrzyskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko Twoja wina! jak bys sie nie wloczyl po nocach to bym Cie nie spotkala....do piekla przez Ciebie pojde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×