Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

Najpierw wesele, dam Ci znac o sobie zawsze, kiedy bedzie mozliwosc;) Plan rozpoczyna sie kolo 5 lipca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj planu nie chce,masz maila to tam sie dogadamy,bo jeszcze ktoś mnie ubiegnie i Cię porwie:)Bedzie wzajewmna radosc i spełnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżanka dla faceta twego?No wiesz kobieta to nie rzecz,aby tak dawać jak przedmiot ze sklepu,ale popytać moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, grzeczna bede:) a teraz, Skarbie, nadchodzi 2...ide kawe zrobic alez mam mysli zwariowane...dobra, uciekam, na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry...Spokojnej podróży i z nogami na bok zapomnij o szarej rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tak, tylko, ze dwie nogi na ten sam bok, bo tesciowa pilnuje:) alez mam dzis czysto, jak przed swietami:) prawie weekand, poszalej i Ty! odezwe sie moze jeszcze wieczorem. Pewien jestes tego maila? milego popoludnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przeczytałem i sie zgadzam...lepiej z tym kogo siie lubi,niż byle chujem a przyjaźń zostanie z miłymi wspomnieniami na długie lata.Krwią pieczęć odbiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubi tez...bardziej o ochote na kogos mi chodzi:) A nie mialam jakos wczesniej... mam chwile spokoju, tesciowa z synem pojechala do sklepu:) wykonczyli mnie! ja chce juz do babci, odpoczac i spokojnie sobie pomarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to ja mam tylko na Ciebie:) we dwojke mnie draznia! a to tyle godzin drogi, tyle fajnych parkingow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przenocowac! Skarbie! O Szczecin nie zahacze, ale zrobie tak, zeby niedaleko bylo...moze Ty wymyslisz. Jakis camping, cos w tym stylu. Byle ladnie i warto jachac:) O reszte ja zadbam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjazd o 22, tak postanowione. Nakarmilam ich i spia:) A ja zbieram jeszcze troche muzyki, za malo jest. Moze cos zaproponujesz? Ze 2 utworki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheryl cole i don't care...iiii oczywiscie Dr.dre snoop dog the next episode:)....jak cie dopadne to muzyka będzie grała orgazmami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje! bede czekac i cwiczyc:) dzieki, zaraz znajde Tesciowa wstala i poszla moje pomidory podlewac:) Ona jest troche szalona... Do zobaczenia, Skarbie! Moja wyobraznia zajmuje sie tylko Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lili
Przeczytałam ...ufff całkiem niezle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nocna Zjawa
Jestem w Gizycku i brakuje mi tylko Ciebie, nie masz pojecia jak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochlapałabyś Jacusiowi ćipą do telefonu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:41 kochanica matu hejtuje kolejny temat hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×