Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

Zaszalejesz, Skarbie? W sobote o 20.00 u mnie! Najpierw imprezka, grill, potem zabawa! Zaszalejesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jacuś szaleje tylko w kiblu z ręką i scianą:( się musisz zjawa przyzwyczaić że ściana zawsze będzie ważniejsza niz ty głupolku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posluchaj "glupolku", ja, ani nie zamierzam sie do niczego przyzwyczajac, ani notorycznie odpowiadac na "glupolkowe" zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie przestaniesz sie wp*****lac, kimkolwiek jestes, to ja zrobie taka akcje, ze juz zadne nowe ...aa nie pomoze. Rozumiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest podniecać się totalnym konfidentem? to jakiś fetysz? kręcą cie ciapy bez honoru, paple opowiadające wszystkim co robią prywatnie z innymi kobietami? Lubisz mentalnych chłopców z piaskownicy którzy raz zwala konia przez telefon a później opisują szczegóły na forum?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może napisz nam, co Cię urzekło w Jacku. Na pewno nie honor, intelekt ani ortografia. Naprawdę, bez złośliwości, jestem autentycznie ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23-19 nocny kibel he za cienka jesteś kicho źeby sypać takimi tekstami z tym przygłupem srackiem w/jeb/iesz sie w temat tam gdzie niepotrzeba to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze sie Wam glupia wydaje, a wystarczy troche tego kretynizmu poczytac, zeby wiedziec.....bardzo sprytnie...tyle, ze ja sie nigdy nie wtracalam, to wrecz ponizajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek       81
Olej to zero Skarbie nie warci są Ci buty czyścić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA HA,ŚMIECH. Jacuś nawet na wycieraczke do h/uj/owych butów sie nie na daje zjawo. Tylko desperat bądz winny sie w ten sposób tłumaczy... Odpowiedz se na PYTANIE KIM JESTEŚ zjawo z placusiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to poszło od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nocna jak cie widzą tak piszą. Tera uniźona?! W temacie Pewnej-obiecałam napisałaś zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"TERA", idioto? Jaka unizona? Chce, zeby sie sciemniara ode mnie odczepila! Pisze pod innym " obrazkiem", udaje umierajaca, a to ja mam p********e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym postem pokazałaś prawdziwe swoje oblicze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 5 groszy to ty nie zasługujesz, a twoim adwokacikiem moźe być max jacuś! Pytanie zrobiłaś kiedyś z małych źeczy duźe wrecz bardzo duźe?!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×