Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jacek 81

Nocne Życia Męki i doznania

Polecane posty

Frida, zapraszam Cie na polsk sernik i Irish Cofee, co Ty na to ? Wieczorem chyba mozna? Jacek, pozwolisz? Dla Ciebie moze byc cos innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spac tutaj to nie znaczy ,ze juz spie....Zjawo ty piekna jestes słowem to o wygladzie nawet nie marze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bo nabijesz sie od razu i znieczulenie bedzie,a to ty sie pojawiasz na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykonczy mnie poczta berdyczowska ;) nienazarta.. ile razy mozna pisac jeden post? zjawo, dzieki serdeczne za zaproszenie.. bardzo chetnie. wpadne za godzine lub pozniej. o ile sie nie podepre nosem o przescieradlo.. tym nie mniej jeszcze raz dziekuje za zaproszenie :) jacenty, teraz dopiero uruchomiles fantazje.. ja? ja? ja cie przerastam? jak sie ma moje 164 do twojego 190? poza tym, patrzac przez kalejdoskop zdarzen, do piet ci nawet nie dorastam.. i dobrze o tym wiesz podlizuchu ;) za skora nie wiem co mam. nie zagladalam. z wierzchu wyglada ok.. swiezba nie widze :P nawet gdyby bardzo chcial sie zadomowic, przy higienicznym trybie zycia, nie ma zadnych szans 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida, wiec wolisz juz tak w trakcie.... to ja sernik na boku zostawie,ale kawka Ci wystygnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frida jest nie zastąpiona....mądra ironiczna i wie czego chce....takich kobiet trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerosci nie chcecie,ale stąd jakbym miał kogos wybrac to była by.....no i sie nie dowiecie i piszczcie co ja moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skarbie, ja wiem, ze tylko kochanka jestem, ze jestes w innej zakochany... ale ile Ty kochanek jestes w stanie miec?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×