Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dieta i cwiczenia

Polecane posty

Gość gość

Cześć, chciałabym zapytać czy przy takim żywieniu uda mi sie schudnąć : mój jadłospis mneij wicej wyglada tak : 40g poduszek owsianych Granex do tego 50 ml mleka 3,2% i zielona herbata na śniadanie. na obiad zjadłam 1 klops mielony z pieczarkami ( nie smażony)( z łopatki) +50g ziemniaków na przekąskę zjadłam 1 jabłko i 4 średnie truskawki i wypiłam kawę z 0,5 łyzeczki cukru i mlekiem na podwieczorek zjadłam sałatke z sałaty poidora i ogórka i czerwonej cebuli (około250g) (bez oleju z solą i pieprzem. a na kolację zjadłam omleta z 2 jaj (M) Kolaję jem 3/4h przed spaniem, pije duzo wody. ćwiczę okolo 40 min dobierając sobie ćwiczenia z Mel B (Cardio abs nogi pośladki 20 min trening calego ciała na zmianę) dziś zjadłam również poduszeczki z mlekiem jak wyżej i do tego jogurt naturalny gęsty. na obiad 150 g Pomidorowej z ryzem (pełnoziarnistym) musli jogobella i jabłko. na podwoeczorek i kolacje zjem coś lekkieo. cwiczylam 40 min z Mel B. Czy na takim żywieniu i wysiłku uda mi sie schudnać ? Dodam,, że mam 20 lat 167 wzrostu i waże 66/67 kg. zależy mi by zżucić oponkę i boczki. prosiłabym o odpowiedzi i ew, pomoc w zmienie żywienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×