Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mave

duzy biust

Polecane posty

Gość ale mi narobilyscie
checi na zakup nowego staniczka. Bylam na stronie Triumpha. Amurette rzeczywiscie sliczny, musze go miec !!!! Ech, fajnie byc kobieta, no nie ? Ja co prawda mam maly biuscik ale bardzo go kocham bo mi pasuje do szczuplych ramion :) Pozdrawiam was kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 70 lub 75 E i też polecam Gaię;) piękne modele rozsądne ceny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario 32 pl
mi osobiscie podobaja sie panie z duzym biustem,znam osobiscie panie o rozmiarze miseczki F i J oczywiscie lekko puszyste,ale nie przeszkadza mi to.Mysle ze kobieta powinna eksponowac swe walory,to co w niej piekne....owszem gorzej z wyborem stanika,ale to dla tego ze u nas producenci nie doszczegaja tego ze nie wszystkie kobiety maja takie same rozmiary co modelki,lub panie z gazet czy wielkiego ekranu...sa kobiety ktore przez to cierpia i sa w niszy-bo ciezko cos znalezc taniego ale dobrego a markowa bielizna to spory wydatek....pozatym poznam mila wolna kobiete szczupla ale z biustem o rozmiarze od dd -f do hh -J pozdrawiam Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaaaaaa
a ja mam 80 e :-o i problem z zakupem fajnego,sexownego stanika.Doradzcie cos dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario32pl
alicja możemy sie poznać??Masz cudowny rozmiar!!!musza byc piekne. Mariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G7
posiadam staniki o duzych rozmiarach. Fmirma G7 potrzebuje kobiet do zdiec z biustami E,F.G< dobre zarobki!!! www.fotog7.com lub 608-756-798

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masazysta25gda
witam piekne panie..zapraszam do korespondecji...na mila i fajna rozmowe:)pozdrowionka z nad morza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właśnie ja tez mam 80 E
i szukam takiego sportowego stanika do ćwiczeń i jak narazie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta19833
Pracuje w sklepie z bielizną .W asortymeńcie mamy bielizne Triumpha jak też polskich firm.Coraz więcej pań szuka bielizny w rozmiarze D,E,F Jeśli moge coś doradzić to polecam biustonosze Gaji, Triumph (oferta w tym roku jest bogata jeśli chodzi o rozmiar E i F).Bardzo ładne biustonosze robi też Kostar (w granicach 60-80zł) Jeśli chodzi o Kris Line to uważam że są zbyt delikatne żeby dobrze utrzymać ten rozmiar.Pracuje w tej brańży 5 lat i dostrzegam z roku na rok większą oferte producentów jeśli chodzi o rozmiar D,E,F.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indianka-asia
To fakt, że oferta sie powiększa. Moje pierwszy zachwyt rozmiarem i kształtem piersi w biustonoszu to Gaia!!! I rzeczywiście śliczne są te modele. Co prawda po całym dniu mam ochotę zdjąć go jak najszybciej, ale to już są uroki... J Wczoraj w grseterii przymierzyłam dobry biustonosz, ale nie wiem jak z jakością. Ja słyszałam b dobre opinie o Samancie. Mozna przez internet zamówc. Zachwalacie Trimpha... Staniki są beznadziejne jesli chodzi o duze rozmiary, moze teraz te nowe modele beda lepsze. Ramionczka sie wydłużają, nie sa elastyczne, miseczki niczego nie modelują, piersi w nich wiszą. Zastanawiajace, że jakiś rok temu jedna ekspedientka kłuciła sie ze mna, że triumph nie robi 70 F, a u mnie w domu takowy leżał. Ja mam 75G/80F (70F było dla mamy;)). Szczerze, przyznam, że wydatek 50-100 zl na biustonosz to dla mnie normalne, 180 troche mnie przeraza. Jednak, jesli pomysle ile ostatnio wydalam na biustonosze, a ile z nich jest całkiem znośnych, to myślę, że 200zl za idealnie dopasowany, wygodny, modelujacy to dobra cena. Łączę się w bólu;) PS.: Znalezli sie tacy coby tu sobie od razu wyrwać lachona z dużym biustem chcieli;) Won mi stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BRA
kupiłam sobie staniczek *invisible bra* 85d i za mały:( biust mi wypływa na boki , normalnie nosze 80d wygląda na duużo większy. Dla małego biustu super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Po ponad roku używania mogę z czystym sumieniem polecić staniki firmy Alles(panie już o nich pisały) www.wyprzedazbielizny.pl www.swiatbielizny.pl Bielizna się nie odkształca po praniu,ramiączka trzymają świetnie,a stanii naprawdę są ładne(mam kilka modeli). Miałam kupić Felinę,ale cieszę się,że nie wydawałam 200zł na stanik skoro można kupić dobry polski za 30-50zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omarria
polecam siec sklepow internetowych firmy gaia www.kontri.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grazka 34
Kaledonia-a jesli zamowie przez internet stanik i nie bedzie dobrze lezal to moge zwrocic lub wymienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bestbra
Tylko nie Gaia! Takich rozciągliwców to nawet Triumph nie ma! Mierzyłam kilka ich 70 i większość mogłam spokojnie na tyłku zapiąć (mam 94 cm w biodrach) - więc jak toto ma podtrzymywać biust? Osoby zainteresowane dobrymi stanikami zapraszam na www.biusciaste.prv.pl http://stanikomania.blox.pl/html mnóstwo porad, adresów sklepów, opinii na temat poszczególnych modeli etc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loolllllloooooooo
kenio mylisz sie, ja mam 168cm, 48kg i biust 75d:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żabkaa
hello.odpowiedz dla pań z dużym biustem.mam rozmiar 70F.w moim miescie takie staniki są tylko na zamówienie i jak wiadomo drogie.mój sposób jest prosty.kupuję staniki na bazarze.wybieram największy rozmiar a póżniej go skracam.efekt jest ok. po zwężeniu mam zajebisty stanik który ma wkładki,ładnie układa biust i jest wygodny.najlepsze jest to, że nie jest droższy niż 15zł.to moje rozwiązanie.jeżeli ktoś chce spróbować polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze dziewczyny...
ja mam biuscik w rozmiaze 80 c, wymiennie na 75 d. i do dzisiaj myslałam ze to ja mam duzy problem z kupieniem dobrego biustonosza.. czytam wasze wpisy dziewczynki i zycze udanych zakupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka33333333333
ja polecam PANACHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloesikk
Julkaaaaaaaaaa, oj tak! I Freyę, i Kalyani, i Fantasie, i Avocado jeszcze, i nawet polską Melissę... Jest tylu biuściastych producentów, tyle sklepów on-line... Stanik przerabiany nigdy nie będzie taki, jak nowy w dobry rozmiarze - po prostu ma na starcie inne proporcje. PS. mając 168cm i 48kg nie ma bata, żeby nosić obwód 75 - do tego by trzeba mieć pod biustem z 80 cm co najmniej, i to mierzone bardzo ciasno. Wniosek: zweryfikować rozmiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalunia
Hej... ja mam 14 lat i wzrost 174 jestem szczupła i mam rozmiar 80 c powiedzcie mi czy to dużo jak na mój wiek?? chłopcy!!!!! czy lubicie jak dziewczyny mają duże piersi i je eksponują nosząc dość duże dekolty? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocieszcie sie ze wy i tak
mozecie latwiej znalezc stanik w normalnej cenie niz ja-mam 65B i czegos takiego nigdzie nie ma a jak jest to kosztuje powyzej 140 zl-mnie nie stac na cos takiego i nosze 70:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc wszystkim
Stanika najlepiej szukac na allegro sama nosze 75FE-F wvbrew opinia to nie sa wiadra chociaz jest duzy.Wole meic dobrany stanik niz zle lezacy...bo po co wstydzic sie literek kiedys nosiłam 85d...;/ w kazdym razie polecam kupowanie na allegro :) bo mozna tanio staniczki upatrzec juz wklejałam na jednym z forum ale wkleje po raz drugi ,moze komus pomoge w doborze :) http://www.allegro.pl/item562465423_piekny_biustonosz_75f.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki nie ma czegoś jak F
nie ma czegoś jak rozmiar F ponieważ miseczka zwiększa się wraz zobwodem 60F 70F to maleńkie obwody i maleńkie miseczki 90F 100F są na tęgą potężną kobietę z piersią wielkości sporej głowy poszukaj best bra i mahedy oraz lobby biuściastych pomierz sie i sprawdź rozmiar zanim kolejne pieniądze w błodo wyrzucisz http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/index2.html najlepszy bra fitter a wiesz ,że są różne rodzaje biustonoszy mniej i bardziej rozciągliwe ? balkonetki plunge push upy biustonosze sportowe itd ja mam np tak ściśliwy równiutkie 80Da bardzo rozciągliwy 70G a czasem i nawet 70H widzisz różnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakula
ja mam 75 D i tu jest problem bo wlasnie razem z miseczka obwody tez rosna, ciezko dostac duzy rozmiar miseczki z malym obwodem ja drobnej budowy jestem 162 wzrostu i ten biust mnie doslownie przerasta !!!!!!!!! juz nie mowie ze plecy mnie strasznie bola i prostowanie jest bardzo ciezkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobieraj rozmiar prawidłowo
widze ,że dalej nie macie pojęcia o rozmiarch a mierzeniu tym bardziej 75D wcale nie jest duży ;) na klatkę o szer 85-90 średnio z nie za wielkim biustem :P masz źle dobrany biustonosz poszukaj postów best bra ;) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4488920 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4489467 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3598567 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3930960 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3624290 tu masz podobne tematy ;) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie macie opinie na temat
normalka triumf to chłam ja bym nie dała za te biustonosze nawet 30zł ;) są po prostu okropne masakrycznie brzydkie i obwody się rozciągają z 75 na 100 czasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie macie opinie na temat
acha ja odradzam gaję emily ava alles są nic nie warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markowy stanik noszę
znacie jakieś inne dobre firmy jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×