Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jola870

Duże i szerokie stopy

Polecane posty

Mój pierwszy post na tym forum i proszę o wyrozumiałość ale mam naprawdę duży problem. Mam szerokie i duże stopy, rozmiar 41. :( Mam problem ze znalezieniem sobie eleganckich butków. Z adidasami przeważnie nie mam problemu, ale z eleganckimi owszem. Przecież całe życie nie można chodzić w sportowych. :/ Jakie powinnam nosić? Czy gdzieś mogę kupić eleganckie butki na szeroką stopę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość54321
wpisz w wyszukiwarke - eleganckie buty damskie rozmiar 41 i bedziesz miala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam, a w zasadzie miałam podobny problem. Mam rozmiar 42 i przez długi czas nie mogłam znaleść elegenckich butów dla siebie. Pojechałam za chlebem do Anglii i tam trafiłam na markę Atmosphere. Duże rozmiary, pasują idealnie na moją szeroką stopę! Obecnie mieszkam w Lesznie (wlkp) i tutaj mam na miejscu sklep, który sprowadza te buty. Przy okazji polecam odwiedzić, sprzedawca bardzo miły, nie przypominam sobie aby ktokolwiek inny mnie w ten sposób obsługiwał. :) Jak masz niedaleko do Leszna to sklep jest przy ul. 55 Pułku Piechoty (wejscie od ul. Wiecierzynskiego). Jakiś czas temu otworzyli też sklep internetowy: http://atmosphere-sklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×