Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martoshka

Odkurzacz sprawdzony przy psie i alergii na kurz

Polecane posty

Doradźcie proszę odkurzacz, który będzie dobry do wciągania krótkiej sierści psa, a dodatkowo będzie odpowiedni dla dziecka uczulonego na kurz, który ciężko w domu opanować. Nie wiem jak Wy z nim walczycie, ale ja codziennie rano mam do ścierania grubą warstwę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej przemysłowy, bo tradycyjny długo nie pociągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam CI w takim razie zapoznać się z ofertą sprawdzonej przeze mnie firmy www.profieurope.eu. Oni mają takie profesjonalne odkurzacze centralne, przemysłowe, do sprzątania na sucho, na sucho i mokro itd. Ja mam od nich odkurzacz centralny i sprawdza się rewelacyjnie, ma dużą siłę ssącą i właśnie przy korzystaniu z takiego odkurzacza powietrze jest czyste, wolne od wszelkiego kurzu, zanieczyszczeń. Poczytaj sobie o zaletach odkurzaczy centralnych. Ta firma ma naprawdę solidne te urządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to powinnaś moim zdaniem zatem zainwestować w odkurzacz centralny. Tutaj www.beam-djak.pl mają ciekawą ofertę jeżeli chodzi o takie odkurzacze. Moi rodzice mają od nich jednostkę centralną CYCLOVAC i wszystkim mówią, że to sprzęt pierwsza klasa. To firma z doświadczeniem, bez obaw możesz u nich kupić to urządzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wydaje mi sie, ze centralny system odkurzania (http://odkurzaczedomo.pl/) powinien się idealnie sprawdzić. Jest łatwy w obsłudze i przede wszystkim idealny do domów, gdzie są alergicy, bo kurz jest wydmuchiwany z domu i nie osiada z powrotem na meblach, nie ma cyrkulacji powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska12
Też jesteśmy alergikami i zastanawiam się nad tym www.mixmedia.pl/odkurzacz-zelmer-odyssey-zvc305st,id-143973 Powinien dobrze zbierać. My z mężem to jeszcze nie mamy mocno alergii nasilonej ale dzieci to tragedia. Podłogi 2 razy dziennie na mokro robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśka452
W takim przypadku to lepiej wynająć profesjonalną firmę, która wyczyści taki dywan. Sama nie jesteś w stanie wyczyścić go tak, aby pozbyć się wszystkich bakterii, brudu i nieprzyjemnego zapachu. Tutaj http://cleaning-systems.pl masz namiary na dobrą firmę, która zajmuje się właśnie praniem dywanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihao
najlepiej z filtrem i piorący który rozbija roztocza. Polecam an avans.pl karchera kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest odkurzacz wodny Rainbow www.odkurzaczrainbow.pl, mam go od jakiegoś czasu i jestem nim zachwycona. Świetnie radzi sobie z sierścią i pochłania caly nieprzyjemny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym może jakiegoś thomasa wodnego wybrała. Kupowałam gdzieś na początku roku na allegro w sferisie bo mieli dobrą cenę na niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×