Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

sprzedaż samochodu

Polecane posty

Gość gość

Witam wraz z mężem poszukuję stron do ogłoszeń motoryzacyjnych, oby darmowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 137
otomoto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spadaj pedałku m o t m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chcecie sprzedać samochód, to polecam skup aut. Kupują auta w każdym stanie, dojeżdżają i wręczają gotówkę od razu. Ja sprzedałem auto w http://www.autoskup100.com/ i uważam, że był to świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli zalezy wam na czasie to chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie skup aut, tak mi sie wydaje przynajmniej. Bylem w takiej sytuacji, ze grunt palil mi sie pod nogami i to okazalo sie jedynym rozwiazaniem ;) Gotowka od reki, a sama wycena nic mnie nie kosztowala. Polecam http://skup-aut-we-wroclawiu.pl/o-firmie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również jestem zdania, że otomoto ostro przegina z cenami. Ale są też różne inne alternatywy, takie jak http://auto-gielda.info/ które są darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba lepiej z ogłoszeń szukać niż ze skupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zgłosić się do jakiegoś skupu aut używanych? Sam w ten sposób sprzedałem swój samochód i jestem z tego bardzo zadowolony. Kolega polecił mi http://as-car.auto.pl/. Firma ta działa na terenie Poznania, Piaseczna, Radomia, Krakowa itd. Samochód sprzedałem w ekspresowym tempie, a pieniądze otrzymałem od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ĘdwardMocny
Jeżeli ktoś chciałby sprzedać swoje auto po wyższej cenie, to naprawdę warto oddać taki samochód do renowacji lakieru. I wcale nie trzeba na tym stracić, wręcz przeciwnie, można wystawić samochód po wyższej cenie, renowacja się zwróci i jeszcze dodatkowo zarobimy, proszę na ten temat przeczytać artykuł http://www.rent-trans.pl/uslugi/renowacja-i-zabezpieczenie-lakieru-co-nam-daje/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaDarecka
Jeżeli nie wiesz jak skutecznie sprzedać auto to może warto spróbować na aukcji internetowej do sprzedaży aut używanych, organizowanych przez AnyCars. Jest to serwis, który na pewno skutecznie pomoże Ci w tym temacie. Ja kilka miesięcy temu sama sprzedawałam auto, a że kompletnie się na tym nie znam to umówiłam się z Nimi na spotkanie, gdzie ich specjalista sprawdził auto, odnotował jego stan techniczny i wykonał zdjęcia do wspólnego przygotowania oferty sprzedaży. Następnie organizowana została w ustalonym przez nas terminie 30 minutowa aukcja, gdzie potencjalni klienci składali mi oferty a na koniec otrzymałam informacje o tej najlepszej. Dodatkowo gdy nie zadowolisz się ceną to masz możliwość przeprowadzenie zupełnie darmowej 24-godzinnej aukcji. Genialne rozwiązanie, które znacząco ułatwia cały proces. Jeśli wszystko już Ci odpowiada, na miejscu dokonują zawarcia transakcji kupna-sprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja miałem problem ze sprzedażą mojego samochodu. Niestety nikt nie był nim zainteresowany. Dlatego postanowiłem skontaktować się ze skupem złomu www.skupauttrojmiasto.com.pl Płacą całkiem niezłe pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maninaangela

Najlepszą opcją gdy szybko potrzebujemy gotówki są skupy samochodów. Zdarzyło  mi się korzystać z takowego jak znalazłam się w ciężkiej sytuacji życiowej. Potrzebowałem wtedy gotówki w trybie natychmiastowym. Pierwsze co przyszło mi do głowy to właśnie samochód. Dostałam namiar na www.autoskup.lublin.pl . Podjechałam i udało się załatwić wszystko od ręki. Polecam każdemu, komu zależy na czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja mogę polecić firmę, która oferuję sprzedaż i naprawę autobusów w Opolu i Olsztynie.  Firma Bus-Service oferuję  sprzedaż autobusów nowych i używanych marki SETRA oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny SETRA i Mercedes-Benz. Warto skorzystać z ich oferty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuję sprzedaż  autobusów  używanych  z zagranicy to polecam zapoznać się z ofertą firmy ERIKA z miejscowości Lubcza w woj małopolskim.  Firma oferuję też kompleksowe usługi związane z formalnościami dotyczącymi rejestracji  oferuję sprzedaż akcesoriów wyposażenia wnętrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pshemo

a co juz nie ma na utrzymanie samochodu haha ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pshemo

co to sie stalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×