Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przedłużanie rzęs. Polecacie ?

Polecane posty

Ja przedłużałam rzęsy już kilka razy. Chociaż moje pierwsze podejście nie było udane. Trafiłam do bardzo kiepskiej kosmetyczki, która stosowała byle jakie produkty :/ Potem na szczęście koleżanka poleciła mi profesjonalną stylistkę, która do moich wrażliwych oczy wykorzystywała bardzo deilkatne produkty. Szczególnie zapadł mi w pamięć ten cleaner do rzęs: https://beautylashes.pl/cleaner-citrus bo pachniał tak cytrusowo, że na myśl przychodziły wakacyjne klimaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam.Efekt niby super,ale ta sztuczność na oku męczy.Poza tym to widać, nie lubię zwracać na siebie aż tak uwagi. I najgorsze, rzęsy się strasznie niszczą,kruszą.Ja mam czarne,mocne,gęste, a po miesiącu chodzenia wyglądałam jak wyskubana kura.Cos wstrętnego.Naprawde można się oszpecić.I robiłam u laskiznanej na całe miasto, po kursach.Rzeczywiscie bardzo dokładna, sumienną, ale klej tak mocny że trzymał ostatnie wstrętne rzęsy z 3m-ce. Odradzam,zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Trzeba czesto dopelniac, nie mozesz używać pewnych kosmetykow; 4 razy w tyg chodzę na basen i u mnie się nie sprawdzily. Za to uzywam jednej fajnej odżywki i mam rzesy jak ra lala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przedłużałam rzęsy w tym salonie na Sadybie http://www.monicstudio.pl/index.html. Teraz chodzę na uzupełnianie ...teraz idę na paznokietki i na wosk...uwielbiam tam chodzić bo w ten sposób bardzo się relaksuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiulllinka87
hej, ja sama w domu uzupełniam sobie. Kupuje gotowe, te lubię najbardziej, są jak naturalne, miękkie, dobre jakościowo https://www.ceneo.pl/56552348#tab=reviews i jestem z efektu jak najbardziej zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem i wypowiem się z męskiej perspektywy: to wyglada obrzydliwie. Prawie nie widać oka widać ze to sztuczne. Poza tym one się później tak sklejają ze wyglądają jak jakieś pająki na oku. Tragedia. Moja siostra i żona miały wiec mór coś powiedzieć na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po co w ogóle przedłużać, to przecież szkodzi rzęsom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam niezłe rzęsy, ale się nie boję, że się zniszczą. Co z tego, to tylko włoski i odrosną. Chciałam spróbować, ale koleżanka zrobiła u tej babki, którą miałam na myśli. Koleżanka zadowolona, ale mnie się nie podoba, wyglądają jak takie doklejone w pasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię inaczej. Doklejam kępki rzęs od spodu i tez mi to starcza na kilka tygodni, ewentualnie jakaś poprawie. Efekt jak przedłużone tylko bardziej naturalne bo ja decyduje gdzie i czy jeszcze dołożyć rzęs i jakiej długości maja być. Ale to doklejanie zajmuje Ok 10 min a nie dwie godziny jak u kosmetyczki i nie narusza własnych rzęs. Trzeba mieć tylko dobry klej który nie będzie podrażnial i dobre naturalne kępki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKingulla
Kupuje rzęsy Perhaeps i sama sobie w domu doczepiam, klej od nich jest bardzo dobry, trzymają się i wyglądają bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donnatrraa
Szukam właśnie sprawdzonych, na nic dobrego nie mogę trafić, chcę żeby wytrzymały mi dłużej niż godzinę! Gdzi kupie te polecane przez Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKingulla
Ja zamawiam kępki Perhaeps w Superpharm, sa bardzo fajne, łatwo je się samemu zakłada, klej tej firmy też jest ok i ogólnie ja jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czinka
oczywiście, że warto ja przedłużam regularnie rzęsy w salonie magic visage na mokotowskiej, dziewczyny robią super rzęsy ja już robię sobię metodę 3D, są bardziej wyraziste i pięknie podkreślają oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ReklamA reklamE reklamĄ pogania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revitalash to reklama. Kosmetyczki mają od sprzedaży spora prowizje. To jest ten sam specyfik co się nie z allegro 4razy tańsze.Efekt ten sam, sprawdź skład.Moeily mi o tym 2kosmetyczku, sama też porównywalnym, moje znajome też Używały, a oni się śmieją że następna naiwna w butelkę nabijaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lentylkaaa
nie rozumiem takiej krytyki, jeśli ktoś przedłuża rzęsy w sprawdzonym miejscu to dlaczego ma się tym nie pochwalić, nawet nie wiecie ilu partaczy robi rzęsy chyba lepiej iść tam gdzie dobrze to robia a nie tam gdzie robią źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilena
Ja robię rzęsy w Magic Visage, już od dłuższego czasu, jestem mega zadowolona i nie z mienię salonu bo wiem, że mam dobrze wykonane rzęski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zintkka
ja regularnie przedłużam rzęsy w salonie Magic Visage na Mokotowskiej i stan moich naturalnych rzęs jest bardzo dobry, nie są osłabione, więc uważam, że jak ktoś pracuje na dobrej jakości produktach i ma doświadczenie to nie zniszczy rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisinka

jeśl chodzi o salon Magic Visage na Mokotowskiej 52 to jest tak, że dziewczyny zanim zrobią rzęsy to dokładnie dopasowywują długość, kształt i kolor do twojej urody i kształtu twarzy, więc nie zrobią Ci rzęs w których będziesz wyglądać jak Myszka Miki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Polecam, ale tylko w sprawdzonych salonach, żeby Ci nie zrobili krzywdy. Ja mam przedłużone rzęsy metodą 1:1 od roku, zawsze z Posh lashes. Jak trafisz na kogoś kto używa beznadziejnych produktów i się na tym niekoniecznie zna, to nie dość że wyjdziesz z salonu wyglądając strasznie to jeszcze zniszczysz swoje własne rzęsy. Ja nie miałam problemów ale i do pielęgnacji używam Posh, nic mi się nie dzieje, rzęsy mają się świetnie i są dopasowane do mojego kształtu oka i twarzy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Kinga dobrze prawi :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika00

Jak już chcecie naprawde mieć ładne rzęsy to chyab najlepszym wyjściem byłoby zastosowanie po prostu dobrej odzywki jak Molash. Teraz po miesiącu stosowania spokojnie mogę Wam powiedzieć że jest rewelacyjna, i widzę jak moje rzęsy z każdym dniem stają się coraz dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zrobiłam sobie raz pół roku temu na poprawę humoru rzeczywiscie efekt był cudowny wyglądałam świetnie. Niestety do dzisiaj nie umiem ich odbudować, są krótkie i liche, wygląda to o tyle głupio że dolne mam długie i ciemne, nigdy więcej. Z odżywek uzywalam nanolasha i działał. Miałam naprawdę długie rzęsy ale rosły w dość niekontrolowany sposób, trochę nierówno. I polecam używać na dzień pod makijaż nie jak producent sugeruje na noc bo rosną wszystkie posmarowane włoski czyli jak wam się ta odżywka w nocy rozmaze to zaczną rosnąć też wokół oczu, ja tak miałam 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić przedłużanie metodą 1:1. Dla mnie efekt jest bardzo zadawalający. Rzęsy są wyraźnie grubsze i bardziej podkręcone. Jeśli jesteś z Lublina mogę polecić Ci gabinet kosmetyczny www.esthe.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczyła

Nie zdecydowałabym się na sztuczne rzęsy bo to od razu widać która kobieta ma przyczepione rzęsy,nie podoba mi się to.U mnie by się nie sprawdziło, bo nawet jak pomaluję swoje rzęsy to czuję ciężar na powiekach a co dopiero jakbym miała sztuczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fr4sd

Jak masz swoje całkiem niezłe to polecam zrobić trwałą rzęs i hennę. Ja robię demakijaż olejkami i niestety w tym przypadku odpadają doklejane rzęsy, ale widziałam dziewczynę z długimi niepozuzupełnianymi to mi się odechciało, wyglądała ja wyskubana kura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli Masz swoje rzęsy to lepiej zrobić laminacje rzęs.Ja robie raz na 4 tygodnie i efekt bardzo fajny i nie muszę na każdym kroku uwazac że coś się zepsuje czy odpadnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×