Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

akive70

Szukam koleżanki Bi od 16 do 20 lat.

Polecane posty

Hejka :> Na początek napiszę,kogo szukam i w jakim celu. Jak w temacie,chciałabym znaleźć dziewczynę w wieku 16-20 lat, obojętnie skąd. Od razu mówię,że seks i szybkie spotkania mnie nie interesują, bo chciałabym poznać kobietę,z którą będę mogła popisać trochę o sobie,o niej, o swoich doświadczeniach itd. Czyli podsumowując szukam koleżanki Bi, gdyż w moim otoczeniu niestety są same kobiety hetero albo wieczne cnotki. A ja biedna nie mam z kim porozmawiać o tym co mnie dręczy a mianowicie o orientacji i uczuciach. Chłopaka mam więc od propozycji panów trzymam się z daleka. Związku z dziewczyną też nie będę praktykować. Dlaczego szukam dziewczyny Bi mając faceta? Po prostu z nim o wszystkim nie pogadam,a miło byłoby poznać kogoś podobnego do mnie. Po prostu potrzeba mi kogoś do pogadania. Sama mam 19 lat, mogę napisać tyle,że mam nietypowe zainteresowania. Interesuję się terrarystyką, grami komputerowymi, grzebankiem w kompie oraz mangą i anime. Zainteresowani proszę pisać akive70@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaj ja
Chętnie z tobą popisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to facet! nie klikac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To raczej każdy wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za nikogo się nie podszywam,ale no kto mi zaufa ten napisze :) Na siłę niczego nie będę udowadniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×