Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Restauracja Łania, wesele, opinie.

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy ktoś organizował lub był na weselu w tej restauracji?? Jakie jedzenie, jaka atmosfera? Bede wdzieczna za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi mi o Łanie w Chorzowie, a dokładnie w Parku Chorzowskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to lokal taki specyficzny,bardzo dobre jest jedzenie z dziczyzny,jezeli goscie to lubia,ten lokal jest w ogole w stylu mysliwskim,wiec jak nie macie nic wspolnego z mysliwstwem to raczej nie dla was taki lokal,jest drogo a nawet bardzo drogo ale wszystko naprawde pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn nasze wesele tam sie odbiedzie w lipcu, wiemy jak lokal wyglada i ze ceny sa nie tanie, ale my za menu dalismy 220 zl za osobe z tym, ze wszystko procz alkoholu tam juz jest. Chce tylko sie dowiedziec od ludzi ktorzy tam byli lub sami organizowali jakies imprezy czy sie podobalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Komiksana
Jedzenie zawsze można brać z innej restauracji. Ja brałam z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy okazję być na przyjęciu weselnym i zgadzam się, że jedzenie jest bardzo dobre. Z tego co dało się zauważyć to nie każdy gość podzielała nasz entuzjazm.. :) nie zaszkodzi w przyszłości zajrzeć tutaj http://www.gdziewesele.pl/Chorzow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podobało wesele w Centrum u Ostrowskich. Ładna zielona okolica. Duży ogród zadbany i ładni urządzony. Piękna sala z ogromnym żyrandolem. Stoły nakryte elegancko zastawione wspaniałym jedzeniem. Dani ciepłe naprawdę ciepłe, podane w odpowiednim czasie. Wszystko smaczne i eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×