Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Somertimesadnes

Tabletka 72 po

Polecane posty

Cześć.Mam problem.Mianowicie w sobotę w nocy uprawialam seks z moim chłopakiem bez zabezpieczenia pomimo że gumki leżały obok (tak wiem totalna głupota,ale jestem w nim tak zakochana że nie jestem w stanie trzeźwo myśleć).Poniosło nas nawet nie wiem kiedy byłam na nim, kilka ruchów i doszedł(jeszcze nie kontroluje tego).Zdążyłam zejść z niego przed wtryskiem ale nie byliśmy pewni czy aby na pewno nic nie trysnelo we mnie.Następnego dnia wzięłam tabletkę ellaOne o godzinie 11,więc nie minęła nawet doba od stosunku.w niedzielę wieczorem zaczęłam już lekko krwawic co mnie zdziwiło.Od poniedziałku do środy miałam okropne bóle głowy,czułam się strasznie zmęczona,senna,ciągła suchość w gardle,w ogóle okropnie się czułam do tej pory mam powiększony migdał z prawej strony.W środę pojawiła się odrobinka brązowej mazi, myślałam więc że to koniec jednak dzisiaj znowóż pojawiło się krwawienie.Zastanawiam się czy to możliwe że to miesiączka gdyż właśnie dzisiaj miała się pojawić o ile dobrze obliczylam(mój cykl waha się 25-27dni).Chciałam tylko zapytać czy któraś z was miała podobne objawy po zażyciu tej tabletki i czy to możliwe że dostałam już okres czy może to ciąg dalszy krwawienia spowodowanego tabletka?jakie są szanse ze jestem w ciąży i kiedy najlepiej zrobić test?bardzo się obawiam bo nie chce żeby mój chłopak musiał się tym zamartwiac jeszcze mamy masę czasu na obowiązki i dzieci.To po prostu nie jest dobry moment zwłaszcza że zamierzam iść na studia w tym roku.(mam 21 lat)Oczywiście gdyby się okazało że jestem w ciąży,kochalabym malucha ponad wszystko.Proszę o wyrozumiałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
test ciążowy ok. 2 tygodnie od "zajścia" żeby mieć pewność. objawy ciąży w pierwszych tygodniach najwcześniej. prawdopodobnie wzięłaś tabletkę która w połączeniu z nadchodzącym okresem dała takie objawy. będziesz mieć okres i nie będziesz w ciąży. odnośnie stosunku przerywanego, nie daje gwarancji - trzeba zwrócić uwagę także na dni płodne i niepłodne, biorąc pod uwagę, że facetowi może trochę wytrysnąć w czasie seksu a plemniki żyją ok. 2-3 doby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabletkapo fakty a nie mity
Tak jak każdy lek, ellaOne może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Jeśli wystąpią u Ciebie działania niepożądane, porozmawiaj z lekarzem lub farmaceutą, ale nie stresuj się :) Pamiętaj, że najlepiej skontaktuj się ze swoim lekarzem lub farmaceutą. Potrzebne informację możesz również uzyskać na stronie: http://www.ellaone.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×