Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudia7250

15 dzień połogu i krwista wydzielina. Miała tak któraś?

Polecane posty

Gość klaudia7250

Witam. Dziś mija 15 dni od mojego porodu. Miałam cc. Naczytałam się dopiero przed chwilą że po takim czasie powinny być one żółtawe a są żywo krwiste czasem troszke jaśniejsze. Jest ich dość sporo bo tak jak przy końcu miesiączki. W 8 dzień połogu lekarz mówił że odchody są ok. Czy mam powód do niepokoju? Miała tak któraś? Chciałabym dodatkowo spytać czy po takim czasie może jeszcze sączyć się z rany po cc ? Leżałam 9 dni w szpitalu i codziennie ją oglądali twierdząc że jest ok. Chodzę w majtkach siateczkowych także rana oddycha. Sączy się do tego stopnia że wiecznie mam poplamione ubrania i to dość mocno. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy od organizmu kobiety... u mnie krwista wydzielina utrzymywała się około 3 tygodni a potem stopniowo zanikło wszytsko. nie czytaj w necie dziewczyno bo kazdy organizm kazdej kobiety jest inny i inaczej w swoim tepie będzie się oczyszczała macica weź to pod uwagę... jesli nic więcej sie nie dzieje nie ma jakiegos nie przyjemnego zapachu nie odczowasz bólu w podbrzuszu to wszystko jest ok a co do rany, sączyć się bedzie bo to jednak RANA pooperacyjna a takie rany mają to do siebie że goją się długo... obserwuj czy nie pojawia się obrzęk czy sączączenie się nie nasila płyn surowiczy nie zmienił barwy czy nie pojawil sie jakiś zapach który mógłby zasugerować że wdala się infekcja jesli coś zacznie się zmieniać idź do lekarza niech to obejrzy i sam stwierdzi czy napewno jest ok ... jeśli masz wątpliwości tez udaj się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja plamilam,krwawilam- na zmiane bite 6tygodni. Tez mialam cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×