Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klonuss

jakie tabletki na odchudznie

Polecane posty

Gość gość
ja polecam taki suplement diety jak green coffee k5, są to tabletki z wyciągu zielonej kawy. Biorę je od dwóch miesięcy, mam super efekty, zero skutków ubocznych. Polecam poczytajcie sobie: http://wiecznaplaneta.pl/ dowiecie się z tej strony, że bardzo ważne jest to aby tabletki, które wybieramy były w pełni z naturalnych składników, tak jak te, które ja stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przetestowałam na sobie kilka suplementów. Zwycięzca jest jeden. Suplement o nazwie Novoslim dał mi najlepszy efekt. Szkoda że nie wybrałam go jako pierwszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMatylda
Suplementacja Foreverslimem jest bardzo ważna ale również ważne jest podejście do samego odchudzania.Trzeba zmienić bardzo wiele zaczynając od zmiany myślenia sposobu gotowania i kupowania produktów po dobranie odpowiednich ćwiczeń.Dzięki Foreverslimowi i tym wszystkim zmianą mi udało się w końcu schudnąć 18 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak szukacie informacji o suplementach, to radzę szukać w Internecie, nie tylko na forach, polecam np. http://tabletkinaodchudzanie.com.pl/ zwracajcie uwagę na producenta, opinie, i oczywiście skład! jest to najważniejsze! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie czegoś sprawdzonego godnego polecenia to jak najbardziej jest to Novoslim. Ja go stosowałam i jestem bardzo zadowolona. Cel odchudzania został osiągnięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlimagdaorlistat
sprzedam CZESKI orlistat 60mg firmy sandoz ORGINALNY (po co mialabym wysylac podrobe jak w Czechach jest on bez recepty w kazdej aptece) moge dolaczyc paragon do kazdej przesylki kupowany w Pradze koszt 170zl+koszt wysylki z Czech wiecej email orlimagda MALPA vp . pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie początki ciężkie.Nie mogłam przyzwyczaić się do nowej diety.Ale Foreverslim plus moja silna wola i końcowy efekt to minus 13 kg.Mimo wszystko zastanawiam się nad zakupem jeszcze jednego opakowania bo powinnam schudnąć jeszcze cztery kilo nie wiem czy dam radę bez wspomagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koleżanka stosuje takze slimcea oraz ma diete. Ogranicza kolacje i slodycze, wiecej na parze i mniej smazonego. Takie proste polaczenie dal jej spadek wagi o 7kg w 2 miesiace. Bez slimcea bylo by pewnie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne tabletki, to w niczym nie pomaga a wręcz może zaszkodzić, nie mówiąc już o kosztach... Wiem, że samemu ciężko jest wygrać walkę z kilogramami, dlatego ja ostatnio współpracuję z Panią dietetyk i w końcu nie chodzę głodna a kilogramy spadają. Jedzenie jest smaczne i nie trzeba się katować. Tym razem na pewno utrzymam wagę, polecam http://hh-life.pl/promocja-cenowa-na-diety-on line/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jednak nie truła się tabletkami, tylko postawiła na zdrową dietę i siemię lniane z błonnikiem, np. gal. Błonnik pęcznieje w żołądku dając uczucie sytości, czyli nie chodzisz głodna. Poza tym zdrowa dieta, to dieta MŻ (mniej żreć). Nie ma opcji, że nie schudniesz. Zacznij również ćwiczyć, niekoniecznie samą silną wolę :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSofija
Ja próbowałam odchudzać się różnymi sposobami.Jednak najskuteczniej u mnie zadziałał Foreverslim oczywiście dieta do tego.Łatwo nie było ale się opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również jestem zdania ze żadne tabletki Ci nie pomaga a jeszcze co najwyżej zaszkodzą może warto umówić sie do jakiegoś dietetyka po zdrowa dietę dobraną do twego organizmu a nie isc na łatwiznę z tabletkami. Jest tez wiele zabiegów wspomagając odchudzanie możesz o tym poczytać tu http://www.beautymedica.pl/dolegliwosci/nadwaga_i_otylosc/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak po kuracji ze slimcea najlepiej nie wrócić do wagi.. tabletki świetnie blokują łaknienie a po kuracji jak sobie z tym radzicie ? czy po prostu nie ma już z tym problemu ? na kuracji schudłam 11kg i szkoda to zaprzepaścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różańska
tabletki pomogą ale musisz być zmotywowana do ćwiczeń i pilnowania diety bo dieta to 70% sukcesu :) sama o tym wiem bo zrzuciłam 20 kg i nie obyło się bez porażek i niepowodzeń ale byłam zmotywowana i zdecydowana że chce schudnąć na zawsze. basen, spacery - można wszystko! jako wspomaganie brałam tabletki iqgreen z których jestem bardzo zadowolona bo kiedy moje obwody przestały się zmieniać to właśnie jak zaczęłam je brać to wszystko ruszyło z powrotem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szewde
właśnie jestem podczas kuracji iqgreen i po miesiącu jest już -6kg na minusie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzynka49
Ja bezskutecznie próbowałam schudnąć przez 3 lata. Kupowałam różne środki na odchudzanie, ale żaden z nich nie rozwiązał głównego problemu mojej nadwagi, którym był nadmierny apetyt. Ostatnim suplementem, który postanowiłam wypróbować był african mango. Pierwszy efekt zauważyłam już po 2 tygodniach stosowania, mianowicie uczucie sytości utrzymywało się prawie od posiłku do posiłku, dzięki czemu rzadziej sięgałam po słodycze i fast-food, które uwielbiałam. Dodatkowo piłam 1,5 litra niegazowanej wody mineralnej na dobę i spożywam 3-4 posiłków i ważne-kolacja zawsze 2 h przed snem. Po 2 miesiącach takiej kuracji schudłam 11 kg, może to nie jest jakiś cud, ale ja jestem szczęśliwa i czuję się o wiele pewniejsza siebie. Powodzenia. Ps. Link gdzie można go nabyć, tp strona producenta http://nplink.net/cAFbO7nx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko oryginalny a....x, schudłam już 8 kg i dobrze się czuję, polecam kasia8807@vp.pl dla zdeterminowanych warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga991
Ja stosowałam Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem z niego bardzo zadowolona... Do dnia dzisiejszego nie ma efektu jojo a ja czuję się rewelacyjnie;) Wcześniej nie mogłam nic sobie kupić a teraz idę do sklepu i mieszczę się w normalny rozmiar a nie jak wcześniej 48-50 ;/ już w pierwszym miesiącu schudłam 8kg później było z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stasia899
Ja od prawie miesiąca jestem na diecie plus suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl zamówiłam z tej stronki bo dziewczyna wyżej przekonała mnie jakoś do nich i powiem Wam,że nie żałuję schudłam już 6kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również próbowałem wiele diet i suplementów diety,ale niestety nie pomagały za bardzo,aż w końcu trafiłem na suplement diety IQacai i już po kilku tygodniach udało mi się schudnąć jakąś konkretną sumę,bo aż około 8kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również próbowałam wiele suplementów diety i zdecydowanie najlepszym z tych wszystkich jest IQacai,dzięki niemu straciłam prawie 7 kg w parę tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupić suplement Iqacai, dzięki któremu udało mi się schudnąć po pierwszym miesiącu aż 4kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja w końcu mogę dołączyć do osób którym udało się schudnąc dzięki pomocy Slimunox wbrew pozorą nie było to tak strasznie męczące jaby się mogło wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×