Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Deviant

Dziewczyny:D prośba jest! Czy możesz wypisać przynajmniej jeden gest

Polecane posty

który jest bardziej męski niż kobiecy? Na przykład: - otworzenie drzwi i przepuszczenie kobiety Co jeszcze? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co powiesz jesli kobieta otworzy drzwi staruszkowi o kuli. albo facetowi co niesie duze paczki i ma obie rece zajete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość, powiem, że taka kobieta ma charakter, jest świadoma, ogólnie pozytywnie odbiorę. Pewnie staruszkowi głupio by było, tak poza tym. A z facetem, to nic nie powiem, bo mnie to nie obchodzi. No, ale gest w zamian, Gość!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa:D nie zrozumiałem.:D Że facetowi który niesie duże paczki też otworzy drzwi. Nie, facet może postawić paczki przed wejściem, przepuścić kobietę, żeby bez problemu weszła, a później wejść z paczkami, poradzi sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie, facet może postawić paczki przed wejściem, przepuścić kobietę, żeby bez problemu weszła, a później wejść z paczkami, poradzi sobie. " No, to nic tylko pogratulować ciasnego i ograniczonego rozumku. Ja podobnie jak poprzedniczka uważam, gesty są odbierane zależnie od kontekstu a nie bo "mamusia/tatuś/inne guru mi powiedziało, ze tak jest, w bajce tak było więc tak jest".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocałunek w dłoń wyjątek: papież go całują też kobiety ale w pierścień bodajże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deviant
Gość dziś , przecież jeżeli nie życzyłabyś sobie żeby mężczyzna otworzył drzwi, to nie narzucałby się pewnie. Ale kobieta (normalna) poczułaby się jednak dziwnie gdyby facet nie otworzył jej drzwi, a sam przed nią wszedł. A z paczkami to jeszcze nie ten kontekst żeby było inaczej. :P x x fikuMikuu, kobieta faceta w dłoń cmok.:D Oczywiście znajdą się tacy ludzie którzy nie widzą w tym nic dziwnego, ale to dziwne jest. :D Papież to wyjątek, wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ja znam-spluwanie na ulicy,nie spuszczanie klapy w sedesie,przeklinaniezwłaszcza na meczu,przechylanie kieliszka,kopanie psa,łapanie za tyłek,dłubanie w nosie,rozwalanie brudnych skarpetek,chodzenie w zapoconych ciuchach,wyzywanie,oglądanie p****li..itp.coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 16:10 zmien faceta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniłabym z chęcia ale wszyscy ,tacy sami to nie chcę ani jednego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszyscy :) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
...zresztą pisałam ogolnie co zauważam w całej méskiej populacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz mi takiego ..co tak nie robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszę szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
To pokaz mi takiego..inaczej nie uwierzę.Znałam/znam jednego bliskiego moim ideałom..ale lubi wódę i przeklina..o sexie chyba też czesto myśli-choć moge sie mylić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam Ci się pokazać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety ogólnie są wrogo nastawione na facetów aż trudno się otworzyć tym "porządnym" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
No no widzé gosciu że odwagi Ci nie brakuje:-),tylko czekaj aż wytkę Ci wady..jesteś pewny że ich nie masz?.Pewnie chrapiesz w nocy...i leżysz całymi dniami..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drapanie sie po jajkach, ale durny topic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma ludzi bez wad :) Napiszę Ci tylko,że jestem przeciwieństwem tego faceta/chłopaka :D które opisałaś ;) dziś akurat odpoczywam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
A no jak jesteś przeciwieństwem tego opisanego..to już dużo:-).bylebyś tylko..wódy za bardzo nie kochał i nie przeklinał..fajnie by było gdybyś lubił dzieci,ogrody i dobrą kuchnię..i podróże..znał jakiś język,lubił czytać książki interesował się zabytkową architekturą i historią,lubił zwierzéta i miał pasję i uprawiał jakiś sport..choćby biegi..czy coś.Dobrze jakbyś wierzył w Boga -bo babcia mawiała że"bez Boga to ani do proga":-)małe oczekiwania co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
małe :) Ja Mam większe co do kobiety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Generalnie odpoczynek każdemu sie należy,ja też dziś niby odpoczywam. .niby tak serio to w domu zawsze jest coś do zrobienia..zwłaszcza że jutro do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
małe?to dopiero początek tej gory lodowej ..bo wymieniłam tyljo te najważniejsze..:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie o Mnie miał być temat ;) Sisi mam nadzieję,że na takiego trafisz :) myk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
No juz ok..ok....nie wkurzaj sie tak.Mi wystarczy by był dobrym człowiekiem..nie pił i nie przeklinał ,chodził do koscioła i nie był zboczony..reszta by uszła.:-)Nie trafię,bo nie szukam...ideałow nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wkurzam się ;) Na kafeterii jestem tylko chwilowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Ja też chwilowo bo jutro np i pojutrze i po po jutrze mam całe dni wypełnione pracą..a Ty dlaczego chwilowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imprezuje dziś :) a poza tym też praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×