Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dyskretna 88

seks przyjaciel i udany seks

Polecane posty

Gość dyskretna 88

Mam od kilku lat fajnego kolegę z którym łączy mnie fajny seks. Spotykam się z nim u niego w mieszkaniu jest wolny ja obecnie też. Gdy byłam w związku to się z nim nie widywałam. Teraz od kwietnia to się zmieniło. W sumie nie widzę w tym nic złego. Lubię go on mnie też żadne zakochanie nie nastąpi mamy fajne bzykanko pijemy sobie nie raz wódeczkę rozmawiamy. Dyskretne miłe spotkania i tyle. Dziewczyny macie kogoś takiego? Faceci może wy też macie taką przyjaciółkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja nie zdradzam swojego faceta. nie jestem dziwką jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym kogoś takiego, do płatnych usług nie mogę się przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, dla mnie to zawsze obrzydliwe było. Nie wiem jak potem można stworzyć udany związek (chociaż jak widać - nie można) A jak zdradzasz swojego faceta (tak rozumiem to zdanie o kwietniu) to w ogóle szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajcie ze zrozumieniem, napisała, że jak miała chłopaka to się nie spotykała z tamtym. Teraz się spotyka i oboje są wolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obojgu to pasuje są zadowoleni i szczęśliwi , więc nie rozumiem komentarzy o dziwce, niby wszyscy tu są tacy nowocześni,a jednak poglądy jak u słuchaczek o. Rydzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretna 88
Nie mam faceta. W tym czasie co byłam z chłopakiem nie spotykałam się z nim w ogóle. Ale wszystko się skończyło więc czemu mam się z nim nie spotykać skoro oboje jesteśmy wolni. Jesteśmy dorośli ja 27 on 40 zabezpieczam się więc kogo krzywdzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretna 88
Nie mam faceta. W tym czasie co byłam z chłopakiem nie spotykałam się z nim w ogóle. Ale wszystko się skończyło więc czemu mam się z nim nie spotykać skoro oboje jesteśmy wolni. Jesteśmy dorośli ja 27 on 40 zabezpieczam się więc kogo krzywdzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pazurem proszę
a ja mam takiego przyjaciela http://www.sklep-intymny.eu/wibrator tego czarnego i powiem że jestem zadowolona ,żaden żywy przyjaciel nie trafi tak precyzyjnie w punkt G jak mój black f**k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, no to źle zrozumiałam. jak jestem nowoczesna to mam z gruntu popierać wszystko? Śmieszny jesteś. No sory, ale inteligentny człowiek potrafi wybierać i kształtować swoje wartości a nie łyka wszystko jak pelikan "bo nowoczesne, bo z zachodu". Przedmiotowego traktowania seksu nie popierałam nigdy i popierać nie mam zamiaru. Dla mnie seks nierozerwalnie jest związany z miłością (a jestem nie wierząca itd). Ale niemniej - wolnoć Tomku w swoim domku. Autorko, rób sobie co chcesz. Po prostu napisałam, że dla mnie coś takiego jest obrzydliwe i tyle, nie chciałabym faceta który ma na koncie coś takiego. A skoro sama piszesz na forum o tym to musiz liczyć się z oceną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym takiego "udanego seksu " nie chciala :( ale to twoje zycie ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem i nigdy nie byłam w takiej sytuacji bo od najmłodszych lat byłam w związku ,który z reszta trwa do dziś ☺ale nie widzę w twoim zachowaniu nic złego i nie wiem skąd te komentarze. Autorka nic złego nie robi nikogo nie krzywdzi a Wy po niej jedziecie. Idąc waszym tokiem myślenia lepiej byłoby gdyby siedziała przed tv rozmyślając ze nawet nie ma z kim posiedzieć i pobzykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskretna 88
Takiego też mam różowego przyjaciela :-) uwielbiam seks uwielbiam zabawy wibratorem sama jak jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Idąc waszym tokiem myślenia lepiej byłoby gdyby siedziała przed tv rozmyślając ze nawet nie ma z kim posiedzieć i pobzykac. " Idąc Twoim tokiem nikt nie ma prawa do zdania innego niż Ty. Bo tylko to jest słuszne. Powiedzieli, że układy seksualne są fajne, krzyczmy, że sa fajne itd Jesteśmy na forum gdzie każdy wyraża swoje zdanie Skoro autorka lubi swoje życie to będzie mieć gdzieś negatywne komentarze. A jak nie jest pewna tego co robi to się będzie przejmować. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Hey fajny temat:-)ja mam chęć na skok w bok ale nie mam z kim:-)a może mam ale tego nie wiem:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna ma udane życie erotyczne , jest w związku bez zobowiązań i nie narzeka, że chce czegoś więcej, jakichkolwiek deklaracji i to się jej podoba. Gdyby w wyniku takiego związku zakochała się i była by poharatana emocjonalnie wtedy wszystko byłoby ok. Bo kobieta według was ma zawsze kochać i tylko wtedy ma być seks, nie ważne, że niema orgazmu, bo jak jest usatysfakcjonowana to jest zdzirą. Polska mentalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"o kobieta według was ma zawsze kochać i tylko wtedy ma być seks, nie ważne, że niema orgazmu, bo jak jest usatysfakcjonowana to jest zdzirą. Polska mentalność. " A wpadł prosty rozumek że można i kochać i być szcześliwym i mieć orgazm? Nie wpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie interesuje tylko seks z facetem ,ktory mnie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kultura zapanowała teraz już nie debilka , kretynka, tępa dzida , tylko prosty rozumek cóż za inteligencja, sami erudyci tu siedzą:D nie dla mnie to towarzystwo bo mam prosty rozumek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ktoś by wyzwał chamsko to by się obraziła, ktoś delikatniej źle, a merytorycznej odpowiedzi zero. Współczuję związku skoro seks kojarzy się tylko z układem, a miłosć to cierpienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:20 jak ktoś kto ma prosty rozumek ma udzielić merytorycznej odpowiedzi? Najlepiej Ci wychodzi jak sam/a ze sobą piszesz bo udzielasz odpowiedzi jakiej oczekujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
lubię lizac myszkę jest jakąś chętna z pol wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro szkoła spać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Jest tu jakaś chętna Pani?:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×