Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

does size matter, czy rozmiar ma znaczenie?

Polecane posty

Gość gość

robię ankietę do pewnego artykułu, zapraszam wszystkie panie z kafeteria.pl czy rozmiar ma znaczenie? - główne pytanie a) czy ma? b) dlaczego? c) idealna długość d) czy małe może być piękne? e) czy penis poniżej średniej 9-13 cm, może sprawić przyjemność? zapraszam wszystkie panie do odpowiedzi oraz jeśli możecie piszcie ile macie lat i jakie doświadczenie seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniak
Jestem facetem i moje zdanie może być nie do końca miarodajne, ale napiszę. Do pewnego momentu myślałem, że mając te 13-14cm jest całkiem OK i nie ma tragedii. Jednak kiedyś z ciekawości przejrzałem ogłoszenia na zbiornik com i niestety prawda okazała się okrutna - czy to pary, czy singielki większość szuka mężczyzn z rozmiarem 18+ i jest to jedno z podstawowych kryteriów. Mam już ponad 30 lat na karku, dbam o siebie, ćwiczę, potrafię dotykać kobietę, ale ten fakt mnie strasznie zabolał, moja samoocena spadła okrutnie. Jako facet czuję się nie męski i mało wartościowy, frustracja doprowadziła do zerwania związku z narzeczoną (ta myśl, że z kimś chojniej obdarzonym byłoby jej lepiej nie dawała mi spokoju). Najsmutniejsze jest, że na to nie mamy wpływu - sylwetkę i umysł można wytrenować penisa jeżeli już to niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Nie do końca masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój poprzedni partner miał ok. 13 cm. Obecny ma 18,5 (mierzyliśmy, bo miał kompleks, że ma małego... ech ci faceci...). Pewnie byłoby mu przykro, jakby to wiedział, ale z poprzednim było mi o wiele lepiej w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbiornik to specyficzna próba badawcza. nie są to do końca warunki naturalne. "wybierając" kobiety też podałbym biust b-c, wzrost 160-180, waga 50-60 kg i szatynki, co nie znaczy, że inne kobiety nie byłyby ok. a jeśli chodzi o rozmiar to myslę, że kobiety są ciekawskie i ma to znaczenie rozpoznawcze. ;) sam rozmiar pełni funkcję estetyczną i główna podnieta jest chyba przy grze wstepnej i seksie oralnym. to zależy od partnerki, ale wagina ma ok. 10 cm długości i oprócz tego jest rozciągliwa, także ponad 10 cm powinno być ok, choć pewnie inaczej jest z 10 a inaczej z 20 czy 25 cm. sądzę że w związkach partnerskich nie patrzą tak często na rozmiar co na swojego faceta. chyba że w szczególnych przypadkach, kiedy rozmiar jest za duży albo za mały u partnera czy partnerki. takie są moje odczucia. z wypowiedzi w podobnych tematach widac, że albo nie patrzą na rozmiar, albo 18 cm to optymalny wynik, chyba że jakąś szczególnie podnieca duży, tak jak faceta małe albo duże cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość średniak
gość dziś , pewnie jesteś facetem z małym członkiem i próbujesz się dowartościować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dalej panie, pisać prawdę, czy faktycznie powiedzmy 13 a 18 cm to taka przepaść w odczuciach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×