Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AurAA

Sklepy internetowe

Polecane posty

Gość gość
Dobrym sklepem internetowym według mnie jest kawa-kawa.pl zawsze stamtąd zamawiam kawę ze względu na ich szeroki wybór i pełny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie taką stronę www.Biggie.pl ? Często kupuje tam koszulki, odzież dla swojego faceta, maja niemal każdy rozmiar, do tego bardzo dobra jakość wykonania, mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eli1
Ostatnio obserwuje hit dnia w sferisie, czekam na promocję lampy 3d do sypialni która sobie wypatrzyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Stonki.com.pl zamawiałam tam wielokrotnie i jak do tej pory zawsze wszystko było w porządku, miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość solk
Faktycznie róznie to bywa z tą obsługą, nawet w sieci, ale ja tez mam taki sklep domizdrowie.pl, gdzie zawsze bardzo chetnie robię zakupy. Również bardzo miła i kompetentna obsługa i zawsze jak mam jakiś problem chętnie wysłuchają i doradzą mi. Tak własnie było i wczoraj jak wybierałam sobie meble do przedpokoju, tez mi poradzili, że lepiej do takiego małego kupic całościowa garderobe, nawet taniej mnie to wyszło, a faktycznie bedzie ciekawiej i mniej mi miejsca zajmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep z okularami (tanimi!): www.brylove.pl - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do grona sprawdzonych sklepów dopisuję www.BucikSklep.pl cechuje ich rzetelność oraz uczciwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam dobrą kwiaciarnię internetową www.E-kwiaty.pl szybka wysyłka i bardzo miła obsługa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep www.woolmed.pl z odzieżą z wełny merino. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z dobrą i smaczną żywnością oraz przyprawami, herbatami Yerba Mate www.Skworcu.com.pl zawsze miła obsługa oraz szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robię zakupy na www.flamingosklep.pl , bardzo dobre jakościowo torebki i co ważne podążają za modą tak jak ja. Mają też facebooka /flamingosklep Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenulek
Ja ostatnio kupiłem sobie nowe słuchawki i powerbank w Sferisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xlinette
Ja bardzo lubię Teletorium, czasami kupuję tam gadżety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oleole.pl jest moim faworytem jeśli chodzi o domowe sprzęty, natomiast jeśli chodzi o ubrania to born2be.pl jest super sklepem, tam też buty zamawiałam, ale też i na multu.pl fajne buciki znajdę, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zakupy w sklepie renee.pl. Zamówiłam buty w środę rano, czwartek były już u mnie! Do tego nigdy nie spotkałam się z takim przyjemnym przepływem informacji na temat zamówienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście polecam born2be, podobne do renee ale jednak wybór dużo większy a fajnie, że mają również marki typu happy socks itd, dodatkowo są też dziecięce i męskie rzeczy także robię zakupy dla całej rodzinki od razu! :D No a przede wszystkim zwroty darmowe, wisienka na torcie Kochane! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistachieo
Ja też całkiem lubię sklepy internetowe, w miarę często z nich korzystam. Ostatnio robiłam nieco większe zakupy w Teletorium i muszę przyznać, że byłam zadowolona z tego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepy internetowe to fajna sprawa, zwłaszcza jak ma się sprawdzone sklepy. Dla mnie sprawdzonym sklepem jest born2be.pl, zamawiam stamtąd ubrania od dłuższego czasu i za każdym razem jestem z nich zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zależy czego ktoś szuka, ale ja z czystym sumieniem korzystam i polecam www.ebiton24.com szybka wysylka i fajne, nowoczesne produkty dla dzieci :) a tak to topshop albo newlook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii dobrych i godnych zaufania sklepów online, to zdecydowanie polecam https://www.magnavita.pl/ szybka przesyłka, miła obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraśna
Dzięki darmowej dostawie w sklepie born2be.pl coraz częściej tam zamawiam! Mają taki wybór, że godzinami mogę tam przeglądać buty! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraśna91
Dzięki darmowej dostawie na born2be.pl coraz częściej tam zamawiam! Mają tak ogromny wybór, że godzinami mogę tam przeglądać buty! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez zamawiam w sklepach internetowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Tych sklepów w sieci jest naprawdę sporo ale ja np mam kilka swoich ulubionych i tam z reguły robię zakupy. Jeśli chodzi o sprawdzone miejsce z szerokim wyborem dobrej jakościowo odziezy sportowej dla kobiet i mężczyzn to polecam Active Sklep https://www.active.sklep.pl/mezczyzni/odziez.html. Świetny gatunek , rozsądne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×