Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AurAA

Sklepy internetowe

Polecane posty

Księgarnia www.dobre-ksiazki.com.pl, torebki, portfele, paski www.gregorio.com.pl, perfumy www.iperfumy.pl, bielizna www.wyprzedazebielizny.pl, kosmetyki www.ecofanaberia.pl, herbata www.eherbata.pl i oczywiście pl.dawanda.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja kupuję głównie w internecie, bo nie mam za bardzo czasu na jakieś dłuższe zakupy. Ciuchy to różnie, głównie na stronach sieciówek albo allegro, buty też, ale mam swój ulubiony sklep internetowy z bielizną: http://www.sklep-biustonosze.pl/ Duży asortyment, zawsze mam kontakt ze sprzedawcą i jak coś mi nie przypasuje to bez problemu mogę to zwrócić. Więc polecam wam ten sklep bo się opłaca, jest nie drogo i profesjonalnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jednym z lepszych sklepów internetowych jest Optilux.pl gdzie zamawiałam soczewki kontaktowe,miła obsługa i bezpieczna przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam BestBizu.com bardzo miła obsługa i przede wszystkim elegancka biżuteria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklepem godnym zainteresowania jest5 także strona Buty-Dla-Dzieci.com.pl przemawia za nimi profesjonalizm i rzetelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam BajkowyPokoik.pl miła obsługa oraz ekspresowa przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_10letniegoOlka
E-natura dba o Twoje samopoczucie i zdrowie każdego dnia. Jesteśmy po to, aby pomóc odkrywać Tobie skarby natury i czerpać z nich to co najcenniejsze. http://e-natura.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio też szukałam torebki i trafiłam na stronkę z włoską odzieżą, dodatkami itp. Torebka wpadła mi w oko na tyle, że po prostu musiałam ją mieć u siebie! :( Służy mi do tej pory i chodzę z nią wszędzie ^^ Podsyłam link dla zainteresowanych http://www.maximilano.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajny sklep niekoniecznie z torebkami www.saltykarrot.pl z koleżankami mam jakieś bluzy i koszulki i są mega wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola92365
Ja polecam Buty-Dla-Dzieci.com.pl gdzie znalazłam idealne buty dla swojej córki na zimę,solidna jakość i niższa cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym sklepem internetowym jest także E-Towarownia.pl gdzie zamawiam artykuły do domu czy zabawki dla dzieci,polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon optyczny Optilux.pl bardzo miła obsługa i ekspresowa,bezpieczna przesyłka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://odkupuj.pl Nie tylko możesz kupić coś w okazjonalnej cenie, ale samemu też możesz sprzedawać to co jest Ci zbędne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zwolenniczką zakupów przez internet. Lubię chodzić po sklepać i coś wybierać, o ile oczywiście czas mi na to pozwala. Ostatnio, z braku czasu zdecydowałam się na zakup w sklepie internetowym ubrań i sprzętu sportowego na wyjazd. Nie było czasu na zakupy. Był to strzał w dziesiątkę. Duży wybór interesujących mnie rzeczy znalazłam w sklepie internetowych Arsportex24. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ostatnio wpadlam na dziobacz.pl bardzo fajny portal, mozna duzo taniej kupic rozne sprzety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt,np do tego typu sklepów bez wątpienia można zaliczyć Lolle.pl miła obsługa i atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja właśnie wypróbowałam zakupy na arena.pl:) i mega mi się podoba, nie dość, że dużo produktów to jeszcze można u nich zbierać punkty i wymieniać czy na bilety do kina czy nawet na akcje firmy, hehe coś dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam http://ootdstore.pl/sklep/ - second hand i outlet online. Tanie i fajne ubrania znanych marek. Do tego mają darmową wysyłkę już do 50 zł! Naprawdę można się tanio obkupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchewka123456789
Ja polecam sklep internetowy www.szafraj.pl lub jeśli ktoś woli na all szafraj_pl, second hand online z naprawdę fajnymi rzeczami! :) Szkoda, że tylko damskie! :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×