Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Łydki

Polecane posty

Gość gość

Witam, mam 15 lat i od długiego czasu trenuję- siatkówka, koszykówka, piłka ręczna i wiele innych sportów, które sprawiły, że moje łydki są dosyć umięśnione. Chciałabym trochę zmniejszyć ich obwód. Łydki składaja się z mięśnia i niewielkiej ilości tkanki tłuszczowej. Co mogę zrobić aby zmniejszyć mięsień? Jakie ćwiczenia powinnam wykonywać, alby jeszcze bardziej ich nie powiększyć? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nic nie zrobisz, taką masz budowę, ja tak mam od dziecka i juz się z tym pogodziłam. Nawet gdy nie będziesz uprawiała sportu to łydki nie zmniejszysz, bo tak ci się odkłąda tkanka mięśniowa nawet podczas chodzenia. A jak nie tkanka to tłuszcza. Po prostu tak masz, ale nie ma sie czym przejmować, trzeba tylko doppasowywac fasony sukienek, spodni i spódnic żeby wizualnie nie pogorszyć sprawy :) Mi się moje nogi nie podobają, ale mojemu facetowi się właśnie podobają. Ja już się z tym po prostu p[ogodziłąm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabyś przestać obciążać nogi - mięśnie łydek wyrobiły się zapewne od pozycji w siatkówce i częstego biegania po sali w trakcie treningów. Rozumiem, że dziewczynie może przeszkadzać taka rzeźba nóg, może mniejsza ilość treningów coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×