Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Sprzedam suknie Poznań

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, Mam do zaoferowania suknie ślubną Venus Bridal Kolekcja Pallas Athena 2015 Numer PA9081 Kolor Ivory Sytuacja wygląda następująco... Ktoś z moich bliskich odszedł i ślub się nie odbędzie. Podpisałam umowę na zakup sukni oraz wpłaciłam zaliczkę w wysokości tysiąca złotych (wartość sukni 1850 złotych). Resztę kwoty miałam wpłacic przy pierwszych przymiarkach. Tak jak wspomniałam ślub się nie odbędzie i w tej sytuacji szukam inną dziewczyne na swoje miejsce. Oczekuje za nią 750 złotych (a tysiąc jest wpłacony). Reszte zapłacisz już w salonie (czyli 850 złotych) przy swoich pierwszych przymiarkach. Umowa zostanie przepisana i dostosowana do twojego terminu ślubu. Przymiarki, przeróbki, czyszczenie jest w cenie 1600 (750 dla mnie + 850 reszta dla salonu) . Będziesz jej pierwsza właścicielka, suknia jest cały czas w salonie. Suknie cieżko znaleść w internecie, można ją natomiast zobaczyć i przymierzyć w salonie sukni MARIEES w Poznaniu przy ulicy głogowskiej. Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia na maila jak ja wygladam w tej sukni. Cała transakcja przebiegnie w salonie, żebyś nie miała wątpliwości co do mojej uczciwości. Kontakt do mnie dogan-90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×