Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wiekszosc kobiet wymaga od faceta

Polecane posty

Gość gość

zeby byl swietnie zbudowany i mial duzego penisa. Co po takich wymaganiach skoro wiekszosc kobiet nawet porzadnego lodzika nie potrafi zrobic. Moim zdaniem to zenada. Rada dla kobiet. Zanim zaczniecie wymagac od innych, zacznijcie wymagac od samych siebie. Ide z taka do lozka, przychodzi co do czego a ona lezy jak kloda i czeka az wszystko zalatwie sam. Bierze go do buzi i nawet porzadnie nie umie go piescic. I nie wiadomo czy z miejsca takiej lasce podziekowac czy zlitowac sie i skonczyc jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swieta racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problem. Może wcześniej nikomu tego nie robiły. Ty od razu byłeś bogiem seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Ty weź koledze i zobacz czy sam umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, kiedys slyszalem jak dwie znajome rozmawialy przy mnie na tematy seksu, jedna z nich narzekala na małe penisy i rozne p*****ly. Jakis czas pozniej doszlo miedzy nami do zblizenia, sytuacja wygladala tak jak opisał tworca tematu. (malego nie mam ;)) Arogancka suka, która patrzy tylko na rozmiar pały a sama jest nic nie wartą, tępą osobą. ehh..życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety nie licza sie z facetem potem zd***** gdy kolejna laske zleje gdy ja przeleci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz mieć dużego k****a tylko trzeba potrafić kobietę dobrze wypieść albo zrobić minete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×