Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mieszkam w Holandii i dostrzegam jaki w Polsce jest kult piękna.

Polecane posty

Gość gość
Oszczerstwa? Haha chyba z prawdziwa patologia nie miałyscie doczynienia, one by zabily za lepsza torebke i drozsza szminke gdyby mogly. Na szczescie, wiele z nich całe życie pracuje w Biedronce albo jest glupia kelnereczka i zgnije w takiej pracy. Nie wychodza "na salony". I dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Jej koleżanka z pokoju zauważyła. Książki czytam parę godzin w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Tak myje się. Nikogo tu nie wyzywam. Piszę tylko z nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Holandii ponoć jest dobra placa i fajne ciuchy. Hmm jak byśmy byli koleżankami to byś mi ciuchów trochę załatwiła?oczywiście bym zapłaciła Ci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewuniu, jesteś pier/dolnieta. To właśnie ty wyzywasz najbardziej na tym topiku i wymyslaśz bzdury, głupie przykłady. Jesteś chora i nie możesz znieść, że nikt twojego kitu nie łyka. Jakim trzeba być głupim, aby z malowania czy nie malowania zrobić taki problem. Zamknij się w końcu, bo nie można tych bzdur czytać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewuniu kogo obchodzi czy się myjesz, czytasz, malujesz. Łacha z ciebie drą, a ty dajesz się wpuszczać w maliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, ja nie widzę żeby gośćewusia była agresywna i kogoś wyzywała, chyba masz jakieś urojenia;) I skończcie już z tymi obelgami bo to już nudne jest. Żyjemy póki co w wolnym kraju, kto chce niech się maluje, kto nie ma ochoty to nie, nikomu nic do tego. Przybędą muzułmanie to być może będziecie mieć większe problemy niż takie głupoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie widzisz, że goscewunia jest agresywna i wyzywa innych, to jesteś ślepa lub jesteś ewunią. Mam dość tych bzdur o malowaniu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja również nie używam dużej ilości kosmetyków, maluję się rzadko a jeśli już to robię ZAWSZE pamiętam o demakijażu, chce żeby moja skóra wyglądała jak najdłużej dobrze dlatego używam rękawicy GLOV :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu widać 'wielki' intelekt niemalujacych się :D niestety od Coelho i tanich romansidel mózg nie rozwija się i nie nabiera się obycia :D natomiast dzieki makijazowi lepiej się wyglada. Dzisiaj widziałam taka mamuske w sklepie, nawet rzes nie miala pomalowanych, wygladala tak jakby ich nie miała i ryj nieswiezy. Tak oto pieknie wygladacie bez niczego :D Teraz do p*****lnietej Ewunii - kobiety zagranica nie ucza się jezykow, jak Angielka zna troszkę francuski lub niemiecki to jest już coś.... Nie zmyslaj glupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewunia jest p*****lnieta, to każdy wie. Nawet jak się nie maluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
"Tu widać 'wielki' intelekt niemalujacych się smiech.gif niestety od Coelho i tanich romansidel mózg nie rozwija się i nie nabiera się obycia " Xxxx To akurat widać na twoim przykładzie. 50 twarzy Greya jeszcze na nikogo dobrze nie wpłynęło. Ze mną o Coelho nie pogadasz, bo dla mnie jest śmieszniutki. Wybieram tylko naprawdę dobrą literaturę. Vvvv Dzisiaj widziałam taka mamuske w sklepie, nawet rzes nie miala pomalowanych, wygladala tak jakby ich nie miała i ryj nieswiezy. Tak oto pieknie wygladacie bez niczego Xxxx Też widzę różnych ludzi na ulicy tylko nie jestem tak głupia aby myśleć że skoro ktoś wygląda bez makijażu tak, to na pewno wszyscy w Polsce wyglądają tak bez makijażu. To właśnie świetnie obrazuje twoje umysłowe ograniczenie i wulgarność ("ryj nieświeży") Mi akurat niewidoczne rzęsy nie grożą, bo mam ciemne oczy i ciemną oprawę oczu (ojciec jest brunetem). Xxxx Kobiety zagranica nie ucza się jezykow, jak Angielka zna troszkę francuski lub niemiecki to jest już coś.... Nie zmyslaj glupot. Vvvv Tutaj już chyba masz kompletne pomieszanie zmysłów. Co przepraszam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćewunia
Idę wczoraj ulicą i myślę że jakby niektóre z was mnie zobaczyły to by było "jaka fleja". Że większość z was w ogóle by tak nie wyszła w miasto. No ok, nawet ja stwierdziłam że nie powinnam już nosić tej kurtki, bo wygląda trochę jak z sierocińca. Ogólnie z daleka wygladalam na 12 lat. Sportowe butki, luźne spodnie (ale je akurat lubię), ta kurtka, zero mejkapu, włosy rozwichrzone zmokniete po deszczu, rozpinam stojke kurtki i myślę o tej fleji i w tym momencie zobaczylam zapatrzonego we mnie z auta, znad komórki (więc nie z nudów) mężczyznę. Z aprobatą (żyje tyle lat że rozróżniam te spojrzenia). Z przymrużonymi oczami i lekkim miłym uśmiechem. No więc ją zostanę takim polnym kwiatem. A te wszystkie Carrie Bradshaw niech się pławią w swym luksusowym świecie lepszych ludzi sysysysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy w Polsce jest taki kult piękna? Jakoś znam osoby piękne, którym uroda w życiu nie pomogła i brzydkie, które odniosły sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz do p*****lnietej Ewunii - kobiety zagranica nie ucza się jezykow, jak Angielka zna troszkę francuski lub niemiecki to jest już coś.... Nie zmyslaj glupot. To jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewunia, uroda cyganki to zadna zaleta.... Brunetki maja takie ciemne slady pod oczami.... Nie zakrywasz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że w polsce jet kult piękna. nawet menele i alkoholicy poobdzierani roztrzęsieni i smierdzący pędzą tuz po przebudzeniu do monopolowego i zaraz świat jest piekniejszy. to u nasza cecha narodowa. kult piękna. przykłady możnamnożyć w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego własnie, że u nas jest tak pieknie to wszyscy kultywtorzy piekna wyjeżdżają za granice aby umiłowanie piękna propagować wśród ludów prymitywnych nie znających piekna. w szkocji holandii niemczech wszezie "piene" polki altruistycznie rozdają swoje piekno tubylcom i to w dodatku za darmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żeby rozsławić nasz kraj za morzami i granicami. tam gdzieś na początku czytałem, że jedna jest tak zakochana w braku kultu piekna w holandii że aż całą dobę chodzi mokra z powodu pieknych ciach któe do niej pisuja. niestety dla niej kult piękna zawitał do kraju tulipanów wraz z nia i niebawem znoawu będzie cisza na łączach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty zazdroscisz tym polkom, bo z uroda jest tak zle, ze zaden nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odważni młodzi holenderscy chłopcy po kilku zakończonych fiakiem randkach tudziez odrzuceniu przez "pękne polki" niecierpiące kultu piekna przestaną byc tacy otwarci i pomysłowi popadną natomiast w kompleksy i depresje zostana gejami i zamieszkają w cofishopie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz ale przyszedłem tu sobie popisac sam do siebie a nie dyskutowac z kretynkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i gdzie by sie moje rodaczki nie udały to zniszczą wielowiekową tradycje i dobre obyczaje, które zastały. w końcu nie mozna mieć ciastka i zjeść ciastka. mozna je tylko zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie rozmiesza jak taka "pieknosc saute" spedza poranek przed slubem u kosmetyczki i makijazystki... no po co skoro taka piekna.... Po co tak klamac i sie osmieszac? Moglyba powiedziec, ze jej szkoda na kosmetyki na codzien a nie wymyslac o jakichs "plastikach" i "tapeciarach" itp. Czemu chce byc "tapeciara" w dzien slubu? W to, ze na depilacje, paznokcie i do fryzjera jedna z druga nie chodzi to tez nie uwierze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te bez makijazu tez bywaja latwe... Maja wiecej czasu na chlopow bo o siebie nie dbaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
np taki van gogh. sam brzydki jak noc latał za brzydkimi babami a dla jednej nawet poparzył sie w rękę. mozna tylko domniemywać co uciałby sobie zamiast ucha gdyby mieszkały tam wtedy emigrantki zarobkowe z polski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i od kiedy w zasadzie holandia stała sie stolicą gejów i innych wynaturzeń. czy aby przypadkiem nie ma tu korelacji z napływem taniej acz pięknej siły roboczej z kraju najpiękniejszych kretynek na świecie? co spowodowało tak silna reakcje wyparcia ze az zmienili preferencje? uświadomienie sobie, że piekno jest nierozłączne z kretynizmem? czym są emigranci z syrii w porównaniu z destrukcyjną siłą piękna która płynie znadwisły? czym pytam i sam odpowiem: niczym!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewunia nie przekonalas mnie, nie pobiegne zmyc makijazu ani nie zaczne chodzic w dresach. Wiocha nie dla kazdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i czemu ta skłonnoosć holendrów do nie brania nazbyt pod uwage w kalkulacjach partnerskich tak przypadła do gustu naszym pieknym polkom? bo odnalazły sie wśród ludzi, któzy doceniają wartości ducowe tudzież intelekt?nie! one po prostu doszły do wniosku, ze będą tam bezkonkurencyjne ze swoim wydumanym pieknem i będą rooochac sie na prawo i lewo z przyszłymi gejami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oooch naturo złośliwa matko paradoksów dlaczegóz tak ukochałas córy znad wisły rozdając im urode kosztem rozumu skazując kraje ościenne na niechybną zagłade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×