Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marionn

telewizor led 50 cali help

Polecane posty

Gość Marionn

Marzy mi się wielki ekran :) a konkretnie telewizyjny, jakieś 50 cali, led, uhd. Waham się miedzy dwoma markami - Panasonic a Sony, więc szperam na ich temat w necie, ale za dużo tego. Możecie coś doradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marky
Tak się nie da odpowiedzieć. Samo Panasonic czy Sony to za mały trop, żeby doradzać. Musisz podpowiedzieć czego oczekujesz od tv: ma być tradycyjny czy smart, czy interesuje Cię 3d, ile na to przeznaczasz, jak daleko siedzisz od telewizora itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marionnn
Smart, 3d, do 3,5 tysiąca, siedzę jakieś 3,5- 4 metry od tv, oglądam głównie wieczorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie Panasonic ma lepszą jakość obrazu, nie haczy się, nie smuży i wiernie oddaje kolory. Dźwięk jest nie najmocniejszy, ale to nie jest najistotniejsza cecha dobrego tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu tylko Panasonic lub Sony? Sporo innych marek w końcu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktoriamosiej
Jeżeli wybierasz między tymi dwoma markami to też bym poleciła Panasonica :) Chociażby model TX-48AS640E możesz mieć już za 2tys, i masz tu obraz 3d i dobrą rozdzielczość i jakość. Mój wujo ma ten model i jeśli chodzi o oglądanie filmów itd itp to jest bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też się marzył wielki ekran, ale telewizory te są drogie a poza tym mają określoną liczbę godzin wyświetlania obrazu a potem możesz je wyrzucić do śmieci bo są tak cienkie że nie ma co w środku naprawiać.. Dlatego ja kupiłem sobie projektor i zwijany ekran. Jestem w kinie codziennie =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pożyczka na Dowód bez Zaświadczeń http://www.kredytyt.pl od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze! - Kredyty na Wakacje 2015 - kredyty przez internet, dla Firm - Kredyt na mieszkanie/hipotekę - Pożyczka na Samochód bez BIK, Chwilówki Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę Kredytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×