Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alexandra1993Alex

Szukam faceta . pomocy ! :)

Polecane posty

Gość gość
Jakie wojewudztwo wchodzi w gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wojewudztwo wchodzi w gre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I myślisz, że nie przewróci to Twojego życia do góry nogami? Myślisz, że się nie zakochasz? Bierz to pod uwagę, bo to jest bardzo nietypowa relacja i w zwykłym związku takiej nie stworzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrku Nie wiem co będzie , nie wiem jak będzie . Na chwile dzisiejszą chciałabym kogoś takiego poznać . Na godzien jestem bardzo stanowczą i niezależna osoba . Gdzies w końcu musze odreagować . W moim przypadku odreagowywanie jest właśnie w taki sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz poznać, a nie zagadujesz i nie odpowiadasz takim facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam to doskonale, sam na co dzień jestem poważnym człowiekiem a sypialnia to moje królestwo w którym mogę rozładować napięcie z całego dnia. A w okresie jak nie mam partnerki to siedzę na takich dennych forach i udzielam porad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję dziewczynko, abyś poszła spać. To prowo Ci nie wyszło. Twoja historia kupy się nie trzyma. Po pierwsze: skoro szukasz tylko do spotkań to dlaczego facet ma być "zaradny życiowo"? To ma być sponsoring? Po drugie: wiele razy padło ważne pytanie z jakiego województwa jesteś. Czy to jest dla Ciebie zbyt trudne? Po trzecie przestań się kompromitować pytając wielokrotnie na jakim forum znajdziesz Pana. Wujek google pomoże, wystarczy użyć szarych komórek. O uległości wiesz tyle, ile słoń o balecie. Skończ, bo smutno się to czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie "gościu" napisałam na tym forum tylko z zapytaniem . Nie miałam zamiaru tutaj kogoś szukac . Kłania sie czytanie ze zrozumieniem. Kolejna rzecz jest taka , ze szukam kogoś kto mnie wprowadzi w świat , który mnie kreci co oznacza , ze jestem początkująca . A wujek Google pokazuje same śmieci , toteż dlatego pytam bo może ktos jest na takowym forum i poda link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie zrozumiałaś, niestety. Powodzenia w szukaniu, choć z takim zachowaniem nikt z klimatu BDSM nie potraktuje Cię poważnie. Bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądaliście M jak miłość? Taka akcja, że szok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćg
Aleks przykro mi, ale nie jestes lepsza od innych na tym forum. Brak kultury i oglady, a do tego iq chyba na minusie - cos czuje ze sie tutaj zadomowisz :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale właściwie czego ty tu szukasz? opanowanego faceta, który wie, jak chce, żeby go zadowolić? znajdź jakieś forum bdsm, nie każdy chce od razu łancuchów i masek. zapoznaj się z etyką bdsm. albo przeglądnij profile randkowe. chcesz faceta, który wie, czego chce od kobiety? rozejrzyj się za kimś takim. chcesz go tu znaleźć, pytasz, gdzie go szukać, czy chcesz dookreślić, na czym ci tak naprawdę zależy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prowokacja a stere dzidy sie napalaja ,zeby zamoczyc haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz42
Alexandra 1993 jeżeli masz ochotę poznać się i porozmawiać, to dlaczego nie, chętnie porozmawiam, może nie tylko, to zależy od nas jak się sprawy potoczą dalej, również szukam kogoś takiego, jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotka :o odpadasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz42
Witam jeszcze raz, Powiem tak, cenię sobie kulturę, oraz szarmanckość, wiem jestem trochę starszy, mam 42 lata, wyglądam na 30 lat, chętnie poznam dziewczynę, widzę co nie którzy bardzo brzydko się wyrażają, przepraszam że zwróciłem uwagę, ale takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz42
Przepraszam zrobiłem mały błąd w literce P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysztofwroc
czytałem Twój post - rozbawił mnie..... i mogę go sparafrazować: nie ma zimnych kobiet, są tylko nie poradni faceci.... Jak chcesz znaleźć Prawdziwego faceta ( przez wielkie P) odezwij się.... Są jeszcze miejsca gdzie ten gatunek można spotkać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie ma zimnych kobiet" ha ha ha, widać że wakacje się zaczeły, spadaj gimbusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzegorz 42
Wygląda na to, że nie zrozumieliscie dziewczyny, wystraszyliscie ją a szkoda, ja w każdym bądź razie, ja rozumiem, należałoby się trochę ciepła, kultury osobistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Endrolll
Cześć.hyba wiem czego oczekujesz.Jeżeli nie znalazłaś tego czego szukasz to się odezwij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto zastanow sie kogo chcesz lepiej idz na krotkie spotkanie bdsm i zapomnij o zyciu z takim czlowiekiem. Przyjdzie czas ze on bedzie dymal mlodsze, Ciebie bedzie okladal a Ty mu bedziesz kanapki przed wyjsciem na d***** robic bo nie masz pojecia jakie sa konsekwencje wiazania sie z czlowiekiem ktory ma Cie za przedmiot no chyba ze lubisz byc przedmiotem to zycze powodzenia i lepiej sie ubezpiecz. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka roznica czy bd zaradny zyciowo itd skoro chcesz sie tylko spotykac i ******** swoja droga..po co ktos zaradny zyciowo ogarniety zadbany mialby sie spotykac z dziewczyna z twoim przebiegiem, tacy albo maja zony albo pykaja w przedziale 17 do 22lat... i albo pltem jakas nabija albo po 35roku zycia jakas 20 25latke biora na "zone". Poza tym fajnie dodac zdj z neta i robi prowo bo 99%uzytkowniczek kafe i uzytkownikow to idioci ale mozna sie barzdiej postarac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radek

Część jeśli chcesz być uległa napisz lubię takie kobiety 733 487 639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×