Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Raczkowska

System nawadniania Blumat opinie

Polecane posty

Gość gość
Widze ze z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na taki system nawadniania Sami korzystamy z systemu https://nts.tanake.com.pl/ i jest to naprawdę porządny sprzęt. Samo założenie tego systemu w ogrodzie również odbyło się profesjonalnie. Każdy kawałek naszego ogrodu jest zawsze żywy i pięknie zielony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja z Blumata do roślin doniczkowych korzystam. to niby rozwiązanie jak kogoś długo nie ma w domu, jak wyjeżdża gdzieś ale ja na co dzień z tego korzystam.Raz na 2 tyg dolewa świeżej wody do słoika z którego system pobiera wodę i na tym moje pielęgnowanie kwiatów się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne urządzenie na taras! system blumata jest prosty w obsłudze (po zamontowaniu nie trzeba nic z nim robić) i pomaga rozprawić się ze wszystkimi problemami związanymi z kwiatami na tarasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy nawadnianie ale na cały trawnik bo mamy bardzo dużą działkę :) Nam akurat robiła projekt firma Tanake,, tutaj jest do nich kontakt jakby ktoś chciał - https://nts.tanake.com.pl/kontakt Bardzo wygodna sprawa, jak ktoś sobie projektuje ogród to warto przemyśleć założenie takiego systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makaes
Do surfinii jest idealny. ja sobie nie wyobrażam co rusz latać z konewką. Kroplowniki są wygodne - samo wszystko się odbywa. W czasie upałów to szczególnie wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy w ogrodzie zamontowane zraszacze wynurzalne z Tanake i bardzo dobrze się sprawdzają . Także u nich sobie zobacz https://nts.tanake.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola323
Mi Blumat kupiła jeszcze współlokatorka na studiach :P Uwielbiam mieć roślinki w pokoju, dla mnie to całkiem inną atmosferę tworzy, taką domową, ale jak to mówią znajomi ja to bym i kaktusa ususzyła. A na studiach właśnie często obie jeździłyśmy obie na weekendy do domu, to w ogóle masakra. Z blumatem dużo łatwiej cieszyć się zielenią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blumat to super wygoda tylko warto też od razu myśleć o instalacji. Najlepiej jest system podłączać bezpośrednio do kranu, a jak nie to trzeba będzie odpowiednio umiejscowić źródło wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tego lata Blumat wyjatkowo sie przydal - sasiadce co go nie ma padly wszystkie roslinki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak to jest z tym "odpowiednim" umieszczeniem źródła wody? Jak to rozwiązaliście u siebie? Bo u mnie nie ma opcji, żeby poprowadzić od kranu i szukam szybkiego pomysłu jeszcze przed wyjazdem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta51
jak nie masz kranu to trzeba trochę więcej pokombinować, ale też idzie to zrobić ;) bo wtedy ten zbiornik musi być umieszczony na odpowiedniej wysokości. u mnie mąż się tym zajmował, co prawda, on jest sprytny w takich sprawach. wzorowaliśmy się na tym: http://blumat.pl/shop_content.php/coID/26 czyli też mamy taką deskę i na tym pojemnik. może popytaj znajomych czy mają jakieś niepotrzebne materiały, coś na pewno wykombinujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepsze nawadnianie jest z Tanake, u nas i na działce i w ogrodzie przydomowym mamy nawadnianie włąśnie tej marki https://nts.tanake.com.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabricia
Trochę zainspirowałam się Waszymi komentarzami i przed urlopem zainwestowałam w nawadniacze Blumat - efekt jest fantastyczny! Zastanawiam się jeszcze nad systemem do nawadniania ogrodu, ale póki co jestem zadowolona z kondycji roślin w domu po długim urlopie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku Blumat ratuje wszelkie rośliny w domu podczas moich częstych wyjazdów... Nie tylko urlop, ale też częsta praca poza miejscem zamieszkania. Także gdyby nie taki gadżet to musiałabym się chyba pożegnać z roślinami w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja testowałam właśnie Tropf Blumat na tarasie podczas delegacji, jestem pozytywnie zaskoczona tym, jak zielono wciąż tu jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belladonnaRH
Słyszałam o wykorzystaniu Tropf Blumat w ogrodzie, na tarasie też można? Pytam bo w zasadzie głównie pisz się o samym ogrodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
belladonna, można - ten system nawadniający sprawdza się nie tylko w ogrodzie :) u nas jest właśnie na tarasie i za nic bym się go nie pozbyła <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@belladonnaRH na tarasie będzie ok, czy kropelkowy czy butelkowy, ale coś w ofercie Blumat znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tropf Blumat świetnie ogarnia taras i balkon, ogród zresztą tym bardziej. Sprawdzi się podczas dłuższych wyjazdów, w zasadzie rośliny będą samowystarczalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim takie systemy kropelkowe (jak wspomniany Blumat) mogą mieć stały dostęp do źródła wody, to z kolei jest ważne przy długich wyjazdach. Długo nie mogłam męża przekonać, ale w końcu sam przyznał, że taki system to mega wygoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×