Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sorshay

Mój facet i jego była

Polecane posty

Gość sorshay

Witajcie. Mam pewien problem i postaram się go przedstawić w telegraficznym skrócie: jestem z facetem już 3 miesiące. Ostatnio pokłóciliśmy się. Złożyło się na to kilka czynników. On obiecuje poprawę, prosi o szansę. A ja nie wiem co mam zrobić. Czuję się w tym związku po prostu gorzej, moje poczucie wartości znacznie się obniżyło. Przyczyną były opowieści o byłej dziewczynie. Nieustannie wysłuchiwałam o jakichś wspólnych wspomnieniach, o tym co ona lubi, a czego nie. Do czasu kiedy zwróciłam mu uwagę, on przestał. No ale nieważne, ja nadal nie mogę sobie z tym poradzić. Do tego dochodzi fakt, że on cały czas trzyma na profilu publicznym na fb ich wspólne zdjęcie. Nie czepiałam się o to, bo oni już ponad rok nie utrzymują ze sobą kontaktu oprócz życzeń na urodziny, a poza tym ona ma faceta. Nie mniej jednak drażni mnie to, boli. Powiedzcie, czy rozsądnym będzie zwrócenie mu o to uwagi żeby je ew. wykasował? Już sama nie wiem co mam robić.. Proszę o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co bedzie rozsadnym ??? Skasowac faceta !!! glupia dziewucho :-O :-O :-O i powiedz mi, ze od 3 miesiecy wiesz o tym wspolnym zdjeciu i mimo tego z nim jestes ?:-O facet, ktory opowiada nowej partnerce o bylej to dno mulu i i jest do skasowania natychmiastowego. jestes dla niego zaphacjdziura i z braku laku. az mu sie jego ideal nawinie. Znam to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
usnelam czytajac ten temat 333 www.youtube.com/watch?v=Nrj0DpwIPD4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo ty albo ona proste i logiczne -co to za sentymenty do byłych? powinnaś ostro postawić sprawe-nie ma ulgi w takich sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma w tej sprawie w ogole niczego do ustalania. facet leczy rany po bylej na tobie. a jak sie wyleczy to poszuka inna. Proste. Juz mialam tak raz. Facet wciaz o bylej malzonce nadawal. A raz mi powiedzial, zebym sobie obciela grzywke :-O nie wiedzialam o co chodzi z ta grzywka. patrze na zdjecie bylej a ona miala grzywke. Skonczylam z nim a pare tygodni pozniej on na facebooku juz zdjecie z nowa. I jego nowa tez ma grzywke. O taki jego typ. Ja nie bylam wcale w jego typie. a wiec on ja jeszcze kocha i a ty jestes tylko jego terapeutka a jak sie wyleczy z niej to znajdzie sobie inna . tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wasz związek nie ma szans na przetrwanie, zwijaj żagle i płyń, gdzie los poniesie, byle dalej od takiego człowieka, bo im dłużej będzie to trwało, tym bardziej zaboli kopniak w doope, który na pewno dostaniesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 100% popieram to co napisała gość z 11:22. To nie jest dziewczyno twój facet, to jest nadal jej facet. Wiem, to bolesne ale lepiej przestać się łudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×