Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ubranie po cc

Polecane posty

Gość gość

Proszę o radę co mam kupić sobie do ubrania po cc. Rodze w lipcu. Całą ciąże praktycznie przelezalam więc mam tylko jeden jeansy ciążowe. Obawiam się że po cc mogą się nie sprawdzić bo są sztywne i mogą podrazniac ranę. Nie wiem czy powinnam kupić spodnie jakieś lniane ciążowe czy zwykle. Sukienki mi nie leżą ale może są lepsze. Proszę o radę mamy które już mają to za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam 2 cc i sukienki sie sprawdziły,nie stety leginsy i inne spodnie uwierały bardzo w miejsce szycia,nawet majtki mnie wkurzały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jakie wybierać te ciążowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie koniecznie zeby było poprostu luźniejsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam ubrane dziżnsy, troszkę luźniejsze, niestety ale majtki w w większości mnie uwierały, szczególności te poporodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sukienka, spodnica ciążowa. Wszystko możesz ubrać, byle nie ściskało ciasną gumą w miejscu blizny . Ja rodziłam przez cc zimą i wtedy musiałam ubrać jeansy ciążowe i było normalnie, wygodnie. Wydaje mi się że na lato sukienka , tunika będzie idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam w marcu. Nosilam sukienki i leginsy z tunikami. Po prostu naciagalam je wyzej. Nosilam majtki z wyokim stanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwazniejsza bielizna.majtki tylko wysoko zabudowane.w lipcu cieplo to moze jakas luzniejsza sukienka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×