Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

skąd się biorą takie matki

Polecane posty

Gość gość

Rozumiem ze komuś się kasa nie przelewa, każda chcąca dziecko ma te same pragnienia,jesteśmy matkami i wiemy co to znaczy, mozna skromnie żyć mając jedno dziecko ale by mieć 3 nie mając na nic to już przesada. najwięcej dzieci ma patologia. W mojej okolicy jest ich aż 4. jedna ma 4 albo 5 ,nnie nadazam i widziałam ja znowu z brzuchem. kolejna ma 4.Inna 2 pomimo że dla pierwszego juz nie miała na mleko i krowie z kartona dawała dziecku w wieku 5mcy.teraz ma kolejne i juz w 4mcu dawała zwykle mleko. Kolejna ma 3.starsze wiecznie brudne, młodsze ma jakieś 5mcy, nie siedzi samodzielnie ale jest przypiete szelkami w spacerowce,dzisiaj płakało i szukalo buzka tak jak dzieci robią przed karmieniem a ta matka dziecku lizaka wcisla :-) w szoku byłam,miała mleko w jakiejś brudnej butelce, szarym smoczku z jakimś żółtym nalotem, dziecko brudne, w uszach tyle brudu to nigdy na oczy nie widziałam....matka ubrana byle jak, włosy oblesne ,spięte gumka z spodni.....? Mam dwójkę, trzeciego nie chce bo kasa sie zmniejszy, wiadomo.Rozumiem i uważamy a takie. ...dzieci zaniedbane i kolejne robią. Mój syn w przedszkolu ma koleżankę która na 3rodzenstwa, wszystkie zadbane, czyste, da się ? Da !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piszę by obgadac kogoś ale gdzie jest MOPS który zapewne im pomaga. Raz zgłosiłam pewną matkę która biła dzieci, wiecie co zrobił MOPS ? Poinformował ta matkę o całej treści listu i olali to, a jestem sąsiadka tej osoby, dzieci z siniakami,widywałam jak uderzyła trzyletnie dziecko w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej na jakiej dzielnicy Ty mieszkasz? :D też tego nie rozumiem, mozna mieć jedno dziecko i żyć skromnie, ale nie mając pieniędzy na kolejne trzeba uważac jak tylko się da, w końcu "miłością dziecka nie nakarmisz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra, zamiast kasy w mopsie tabletki bym im dala a co teraz będzie bo juz kombinują, nawet tu na forum jak zajść by urodzić wtedy gdy wejdzie ustawa ze przez rok kasę będą dostawać, to tylko rok, na niepełnosprawnych bym dała bo to jest ciężkie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×