Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ajsza95

Wyznałam miłość chłopakowi

Polecane posty

Cześć ! :) Znam sie z chłopakiem, który ma 31 lat a ja 20. Pomógł mi w wielu sprawach i ja mu też. Wcześniej go jakoś nie dostrzegałam, traktowałam tylko jako kolegę.Ale parę miesięcy temu poczułam coś do niego.W koncu nie wytrzymałam i mu w poniedziałek napisałam wiadomość (nie mogłam zrobić tego sama w 4 oczy ponieważ on jest w Niemczech),że się w nim zakochałam.Odpisał w środę,że mnie przeprasza,ale internet mu źle działa i nie mogł wcześniej odpisać.Powiedział tez że jest bardzo,bardzo zaskoczony i na tym się rozmowa skonczyła. dziewczyny doradźcie mi prosze co teraz mam robić? Czy czekać dalej na jego reakcję?Naprawdę nie mam pojęcia.Może źle postąpiłam wyznając mu milość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiscie ze zle zrobilas, bo o takich sprawach rozmawia sie twarza w twarz, a nie pisze na fejsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydula225
Moim zdaniem nie postąpiłaś źle. Po co to ukrywać, zaryzykowałaś i pokazałaś że masz jaja :D myślę, że możesz na tym tylko zyskać bo są dwie możliwości: 1. On odwzajemni twoje uczucie 2. Jeśli on Cię nie kocha to Ty przynajmniej się o tym dowiesz i nie będziesz tracić czasu na mrzonki będziesz mogła szukać kogoś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, lepiej w cztery oczy ale skoro już napisałas, że go kochasz to zapytaj co on o tym mysli itd. Szkoda żebys teraz zadręczała się tą niewiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydula225
11 lat różnicy to żaden problem. Nie żyjemy w średniowieczu, żeby różnica wieku stanowiła jakąś przeszkodę w miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydula225
ja mam 30 lat a mój Mąż 70 :) Jest prezesem znanej firmy :) Nardzo Go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie to w średniowieczu były głównie takie różnice wieku. Teraz przy możliwym dowolnym doborze partnera ludzie decydują się wiązać głównie z tymi w podobnym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje wszystkim za DOBRE i oczywiście za te nie najlepsze słowa :) tak mi różnica wieku nie przeszkadza :D to nie problem a jak wspomniałam w swoim poście "Chłopak jest w Niemczech" nie mogłam powiedziec mu to prosto w twarz bo musiałabym czekać do sierpnia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×