Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Crazy Martynka

Skuteczne zabiegi wyszczuplające w Krakowie

Polecane posty

Gość Angelika

Witajcie ja szczerze mogę polecić zabieg Kriolipolizy Zeltiq. Nigdy nie myślałam że pozbede się tłuszczu z wewnętrznej strony ud. Wystarczył 1 zabieg po 1 glowicy na stronę i moje uda są smukłe. Po zabigu tłuszcz usuwany jest przrz ok 3 miesiące. Zabiegi wykonywała w znanej Klinice Vesuna w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Przed “sezonem bikini” stosuję tylko najbardziej skuteczne rozwiązania. Teraz próbuję liposhock  w estetica w Krakowie. Miejsce: uda. Efekt jest naprawdę mega: zero cellulitu, jędrna skóra, po prostu rewelacja. No i ogromnym plusem jest to, że sam zabieg jest całkiem ok w odczuciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na cellulit sprwdzily się zabiegi endermologie i Vela Shape. Ten pierwszy zabieg odbywa sie w takim smiesznym kombinezonie, ale jest bardzo przyjemny i naprawde wygładza skóre, ale był tylko dodatkiem do Veli, która mialam zawsze w tym samym dniu co endermologia. Po serii kilku zabiegów muszę przyznać, że pomimo wysokiej ceny to były dobrze zainwestowane pieniążki. Efekt przewyższył moje oczekiwania. Zabiegi wykonywałam w Vesunie u przemiłych pań, wiekszosc zabiegów robiłam u p.Emilii, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×