Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1754

Krótka rozmowa kwalifikacyjna w play?

Polecane posty

Gość gość1754

Jakieś 10 minut. Myślicie, że po krótkiej rozmowie jest szansa na zatrudnienie. Mam doświadczenie, pracowałałam wczesniej w plusie, a zostały mi zadane tylko takie pytania -dlaczego play? -jakie sa moje marzenia? -dlaczego juz nie pracuje w plusie? - co mi przeszkadzało we wczesniejszej pracy np. czy denerwowało mnie wyrabianie planów itp.? - powiedziano mi ze skoro mam doswidczenie to wiem jak wygladają szkolenie i ogolnie specyfika pracy więc nie bedą mi o tym mówic no i czy mam jakies pytania Nie miałam żadnych pytań wiem mniej wiecej z czym to się je a mówie mniej wiecej bo mim o ze pracowałam w innej sieci komórkowej lekko różne sa procedury i standardy wiec powiedziałam ze nie mam żadnych pytań. Dostałam informacje, że zadzwonią w poniedziałek i mi powiedzą czy sie dostałam czy nie Jak myślicie jest szansa czy raczej to było na odwal, bo kogoś już mają na oku. Ktoś z was był na tak krótkiej rozmowie? Jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1754
Nikt się nie wypowie nikt nie miał tak krótkiej rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wempertes
Popytaj raczej na forum pracowników p4 gowork.pl/opinie_czytaj,4281 oczywiscie ze play tak naprawde nazywa sie p4 chyba wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×