Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gurgula

TRWAŁE ubranka dla dziecka

Polecane posty

Gość gurgula

Witam, potrzebuję namiarów na firmę ubranek czy w ogóle czegoś materiałowego i ubranek, która będzie bardzo długotrwała. Mam trójkę dzieci i chciałabym, żeby te rzeczy z najstarszego mogły być jeszcze w miarę możliwości użytkowane przez młodsze. Cena nie jest najważniejsza, ale jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim: Coccodrillo- nie do zdarcia. Można prac, prac i prac i nic się z tymi ubraniami nie dzieje. A później z c&a super jakość zwłaszcza bluzki, spodnie sukienki tez są super. 51015 tez są ok Nic sie z tymi ubraniami nie dzieje. Nie polecam: F&F, Carry reserved, h&m - po kilku praniach robią sie szmaty ze nawet szwy sie przesuwają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anja000
Sobie kupuję h&m ale faktycznie dział dzicięcy raczej omijam o ile coś mnie kompletnie nie urzeknie. Raczej zamawiam przez internet, ostatnio Makowa Panienka. Trzeba metodą prób i błędów, mi się akurat te pod względem jakości spodobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubasonek
ja mam kilka takich sklepów ale makowapanienka też znana :) od czasu do czasu warto sobie pozwolić na takie ubranko wysokiej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybkazwanawandą
Jasne, że tak, przecież to dziecku zupełnie inaczej na skórę wpływa. A już przy takich upałach jak ostatnio to na pewno! Przecież maluchom też ciężko, mimo że są trochę bardziej elastyczne jeśli o pogodę chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×