Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego polaczki tak bardzo interesują się strojem obcych ludzi na ulicy?

Polecane posty

Gość gość

za granicą każdy chodzi jak chce, w piżamie, stroju klauna, z gołą dupą i nikt się wścibsko nie patrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rownie dobrze mozesz zapytac dlaczego polaczki interesują się czyjąś orientacją, wyznaniem, kolorem skóre, tym co robi w łózku, co robi po pracy, z kim sie bzyka etc polaczek tak juz ma i tyle, musi sie innymi interesowac bo sam ma nędzne gowniane zycie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie. Ja mieszkam za granica i ludzie ubieraja sie w co chca. Chodza rokersi , panki czy co tam jeszcze, faceci w kapeluszach cowboy, laski w szortach i leginsach, czy tam kieckach i kurffa jakos nikogo to nie interesuje. nie czaje polskiej mentalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też masz racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrzeć może i ktoś popatrzy, ale chyba tylko w polsce tak to przezywają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie np. nie interesuje kompletnie kto w czym chodzi moge zapytać gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaaasne. Utarlo sie ze tylko polacy. Ze polacy najgorsi, polska mentalnosc be. I to sami rodacy wystawiaja sobie taka opinie idiooci. Mieszkam za granica w De. Bywam czesto we Francji. Patrza sie tu normalnie jak ktos odstaje od reszty. To nie cecha narodu tylko LUDZKA. Poza tym polacy sa tu gdzie jestem bardzo szanowani. Jestesmy uwazani za niezwykle solidnych pracownikow j solidnych ludzi. W porownaniu z Turkami, Wlochami, Bulgarami itp o nas jest naprawde dobre zdanie. Przestancie sami o sobie mowic zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentnych ludzi *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×