Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ostoya Centrum Matrymonialno Poznawcze OPINIE

Polecane posty

Gość gość
Ja nie jestem konkurencją chcesz wydac duzo pieniedzy i nie dostac w zamiam nic to polecam to biuro, zaluje ze nie wpłaciłam najpierw zaliczki . Konkludujac chcesz głupio wydac pieniadze zapisz sie do ostoya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CMP Ostoya ma zaszczyt i przyjemność poinformować, że własnie skutecznie skojarzyliśmy kolejną parę naszych klientów. P.Bożena (33) i P. Sebastian (36), planują ślub już w maju aby kontynuować wspólne życie już jako para małżeńska. Aktualnie wspieramy siedem par "w toku", które z etapu randkowania chcą przejść do etapu budowania związku partnerskiego. Osoby, które chcą sprawdzić naszą skuteczność odsyłamy do strony https://www.ostoya.com.pl/pl/nasze-pary-strona-w-trakcie-uzupelniania.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko proponuje aby osoby ktore zaczynaja wspólprace z ostoya najpierw wplacaly zaliczke. Po wpłaceniu calosci kwoty kontakt jest naprawde marny ; malo propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo na oferty trzeba poczekać...jeśli ma się duże wymagania to nie tak łatwo znaleźć kogoś kto b y je spełniał kwestia właśnie oczekiwań i potrzeb ja miałam dużo ofert, bo dla mnie liczy się inteligencja i dobro,a wygląd stawiam na innym miejscu polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury piszesz wszystkie osoby z ktorymi rozmawiałam były niezadowolone , mało ofert .Pozatym dlaczego mnie tak nisko oceniasz nie znajac mnie.Biuro jest bardzo nierzetelne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henka_p
Nie wiem jak to jest z tym konkretnym biurem matrymonialnym, bo nigdy nie korzystałam z ich usług, ale generalnie taka instytucja moim zdaniem jest dobrym rozwiązaniem. Nie wiem czy w dzisiejszych czasach takie tradycyjne biura jeszcze mają sens, prawdę powiedziawszy trochę mnie to zaskakuje, że takie jeszcze funkcjonują, bo w dzisiejszych czasach internetu wszystko przerzuca się właśnie do sieci. I ja mam dobre doświadczenie właśnie z takim internetowym biurem matrymonialnym, ponieważ na mydwoje poznałam swojego obecnego partnera. I widzę, że takie portale są naprawdę przydatne, wiem, że w takim miejscu są osoby, które rzeczywiście kogoś szukają, myślą o związkach na poważnie i są gotowe na zaangażowanie się. Bo jak poznaje się ludzi w innych miejscach, to nigdy nie masz pewności, czy ktoś nastawiony jest na przelotną znajomość czy jednak gotowy jest na coś poważniejszego. Dlatego jako samą instytucję biura matrymonialnego, polecam coś takiego, a jeśli chodzi o to konkretne biura, to nie będę się wypowiadać, bo nie korzystałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam korzystania z usług biura matrymonialnego Ostoya. Przez prawie cztery miesiące otrzymałem tylko jedną ofertę. Biuro przejawia sprawność w autoreklamie i zainkasowaniu pieniędzy. Z resztą już gorzej. Jak ktoś chce szukać partnera życiowego, to lepiej w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkurencjo... znów? znów ten spam ? osobiście akurat znalazłam miłość w inny sposób, ale w sobotę byłam na weselu przyjaciółki , która poznała super faceta właśnie przez to centrum można? można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaka konkurencja gdybym mogla chetnie poszlabym do konkurencji. Wlasnie zakonczyla mi sie umowa z ostoya w ciagu 6 miesiecy spotkałam sie z 1 osobą. i to tez po dlugich prośbach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie... a nie uważacie że macie za duże wymagania i dlatego nie mają dla was wielu kandydatów? ja jakoś jestem po 5 spotkaniach i każdy z panów mnie czymś zauroczył trafili w samo sedno i jeśli chodzi o wygląd i o charakter ehh... drogie panie... proszę trochę poluzować wasze wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam te negatywne opinie. Dużo wydanych pieniędzy na pakiet VIP, a potem to tylko sporadyczne maile z informacjami o kandydatach. Nie bierze się pod uwagę oczekiwań klienta - i to w podstawowych kwestiach, takich jak np., czy ktoś szuka religijnej osoby czy nie. Do tego, niekompetencja konsultantek: jedna konsultantka pisze jedno (jeśli chodzi o politykę firmy), druga ją koryguje. Robią sobie dobry PR w necie i poczytnych magazynach. Odradzam korzystanie z usług biura OSTOYA. Szkoda Waszych pieniędzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca partnera
czesc Wszystkim, ile kosztuje ten pakiet VIP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam się z wami może mieliście za duże wymagania, a może po prostu nie było dla was odpowiednich kandydatow przecież to biuro przeprowadza wywiad z osobami i na tej podstawie łączy ludzi w pary ja miałam konkretne wymagania i sprostało im naprawdę dużo osób miałam z czego wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystam z ich uslug od lipca. Dostaje jakies propozycje ale niestety kompletnie nie przystajace do tego o czym rozmawialam na spotkaniu, np. oferty panow 50+ mimo, ze zaznaczylam wyraznie jakie sa moje preferencje . Kupilam pakiet VIP ale nie wiedze, zeby jaks szczegolna uwaga byla poswiecana mojej osobie. Ciekawe jak w takim razie wyglada obsluga osob z tanszymi pakietami. Na moja propozycje umowienia mnie na spotkanie z panem, ktorego oferte znalazlam na ich stronie otrzymalam info., ze oni wiedza lepiej kogo mi zaproponować. Na razie nie jestem zadowolona, ale jeszcze kilka m-cy umowy przede mna, wiec zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, faktycznie chyba to kwestia wymagań i oczekiwań bo w moim przypadku kiedy zaznaczyłam odpowiednie preferencje , to za kilka dni miałam już umówioną randkę i naprawdę było z czego wybierać biuro ma dobrą ofertę, tylko trzeba mieć więcej pokory i mniej wymagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam nizszy pakiet i w ciagu 6 miesięcy spotkalam słownie jedną osobę . zwykli naciągacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ojjj to zależy od tego czego oczekujemy :) również nie narzekam na spotkania, randki, osoby mi dopasowane i dla mnie specjalnie wyselekcjonowane uważam, że warto bylo skorzystać z pomocy tego biura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim zrozumiała umowa, przeprowadzają klienta przez dane etapy, selekcjonując dla niego odpowiednich partnerów tym sposobem trafiłam już na dwie naprawdę ciekawe osoby w ciągu 3 tygodni ;) ale czekam na więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja już znalazłam miłość swojego życia powiem wam, że internetowe portale randkowe nie dają takiego komfortu i bezpieczeństwa jak profesjonalne biuro matrymonialne Ostoya dała mi szansę na znalezienie drugiej połówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie m , czy w tym biurze naprawdę zgłaszają się osoby poważne? szukam faceta, ale nie chcę się rozczarować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszą mnie te wszystkie grube baby, które zakładają konta w biurach matrymonialnych licząc że znajdą faceta, chociaż same są z wyglądu odpychające. Każda potwora znajdzie amatora tutaj nie działa. Kobiety eleganckie, szczupłe i zadbane dość szybko poznają drugie połówki, nawet przez biuro. Reszta powinna się dostosować do popytu, a nie liczyć na cud. Zamiast do biura matrymonialnego radzę zapisać się na siłownię, potrenować przez rok, trzymać się diety, poprawić sylwetkę i dopiero wtedy próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury bzdury bzdury biuro nierzetelne szkoda pieniędzy i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak najbardziej do tego biura zgłaszają sie poważne osoby, szukające miłości, troski, bezpieczeństwa, kogoś na całe życie, a nie na chwilę ja o tym się przekonałam:) dziś mam pełna, szczęśliwą rodzinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja mama skorzystała z usług tego biura dzisiaj jest szczęśliwą mężatką choć ma już ponad 60 lat w każdym wieku mozna się zakochać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie mogę znaleźć ich pełną ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz mam zamiar iść na drzwi otwarte ktoś też idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam zamiar, ale trochę sie boję :) w sensie nie wiem czy to nie jest przypadkiem krępujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie idźcie na żadne dni otwarte. Biuro leci na kasę. Udaje, że dba o klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam klientką tego biura i uważam, że pieniądze tam wydane były najgorzej zainwestowanymi pieniędzmi w moim życiu. Negatywne wpisy na forum dotyczące współpracy z biurem pokrywają się z moimi doświadczeniami, więc nie będę ich opisywać. Jestem kobietą po 40 i w biurze słyszałam, że nie znajdę mężczyzny w moim wieku, bo większość z nich poszukuje młodszych partnerek. Dla wszystkich pań w podobnej sytuacji, których życie prywatne z różnych względów nie wygląda tak, jakby chciały. Pań które są inteligentne, wykształcone, atrakcyjne i samotne, mam dobrą wiadomość. Znalezienie mężczyzny, który będzie nam odpowiadał jest możliwe. Mi się udało. Znalazłam go w internecie : ) Jest w moim wieku, jest inteligentny i atrakcyjny. Od roku jesteśmy razem, planujemy ślub. Nie zniechęcajcie się i nie wierzcie, że to, że jesteście same to tylko wasza wina. To główne wyjaśnienie niepowodzeń przez biuro. Szukajcie i bądźcie otwarte na miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×