Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość AlanMonik

Serwis laptopów Warszawa

Polecane posty

Gość soniaaa81
Najlepiej skorzystać z profesjonalnych serwisów, które znają się na tym co robią i oferują realną pomoc. Tutaj http://mtechs.pl/naprawa-laptopow-dell/ macie namiar na miejsce, w którym można naprawić laptopy Dell, ale nie tylko. Warto się do nich zwrócić po pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Pruszkowie polecam dobry punkt napraw u www.helkom.com.pl. Naprawili mi uszkodzony laptop w dobrej cenie i wszystko działa jak należy. Nie musiałam długo czekać, a to dodatkowy atut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata119
Ja swojego laptopa oddawałam zawsze do http://mmc-electronics.pl/ co prawda są z Lublina skąd pochodzę, ale oddawałam maca do dwóch serwisów w Warszawie i nie potrafili go tam naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikazelwska88

Ja jestem z Warszawy i jeżeli chodzi o dobry serwis komputerowy, to polecam zerknąć na Comstar. comstar.pl Jak tylko mam jakikolwiek problem z laptopem oddaję go tylko i wyłącznie do nich. Naprawiają zawsze szybko, a co najważniejsze - skutecznie. Zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Dobry przegląd i naprawa laptopów tylko w Informatronik, bardzo dobra firma, mogę polecić, nie znam sie na sprzęcie zbyt dobrze, zawszę wolę oddać laptopa w profesjonalne ręce, bo jest mi on bardzo potrzebny i wzsystko musi dobrze działac caly czas, wiec co jakis czas oddaje na przegląd jak cos nie tak to naprawiają , naprawdę mogę polecić 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek

A jak z czasem oczekiwania na wykonanie usługi w tym Informatronik? Bo zdarzyło mi się korzystać z firm, gdzie miesiąc nie miałem laptopa.. Szukam dobrej naprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek

A jak z czasem oczekiwania na wykonanie usługi w tym Informatronik? Bo zdarzyło mi się korzystać z firm, gdzie miesiąc nie miałem laptopa.. Szukam dobrej naprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek

A jak z czasem oczekiwania na wykonanie usługi w tym Informatronik? Bo zdarzyło mi się korzystać z firm, gdzie miesiąc nie miałem laptopa.. Szukam dobrej naprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek

A jak z czasem oczekiwania na wykonanie usługi w tym Informatronik? Bo zdarzyło mi się korzystać z firm, gdzie miesiąc nie miałem laptopa.. Szukam dobrej naprawy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Długo czekać nie trzeba 😉 W Informatroniku działają sprawnie i solidnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię korzystać z serwisu komputerowego LKV VR na Żoliborzu przy Jelinka, na prawdę fajny młody zespół, szybko realizują naprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×