Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

na plaży: skąpo i stringi

Polecane posty

Niestety polska to nadal ciemnogród. Ja już od dłuższego czasu na polskich plażach tylko w bikini ze stringami. Mam gdzieś co myślą, mówią. Bo i tak zawsze będą gadać stare babsztyle. Czuje się seksownie kobieco i opalenizna piękna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce też się zmienia. Na małych plażach nad jeziorami coraz częściej brazyliany i stringi są widoczne. Nad morzem w tym roku codziennie co najmniej kilkanaście / kilkadziesiąt dziewczyn w stringach albo brazylianach. Jeszcze trochę czasu i będzie coraz bliżej południowej Europy chociaż tego poziomu nigdy nie osiągniemy.

Ale tyłek w stringach i brazylianach wygląda rewelacyjnie !!! I nie ma placów po opalaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też zauważyłam że kobiety się przełamują i zaczynają nosić zamiast się przejmować opiniami ludzi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2020 o 09:58, misiakofa napisał:

Niestety polska to nadal ciemnogród. Ja już od dłuższego czasu na polskich plażach tylko w bikini ze stringami. Mam gdzieś co myślą, mówią. Bo i tak zawsze będą gadać stare babsztyle. Czuje się seksownie kobieco i opalenizna piękna. 

Niestety tak, Polska jest średniowieczem w porównaniu z resztą Europy, czy to wschodniej, zachodniej, południowej czy północnej.  No bo co sąsiad powie, jak proboszcz zareaguje jak się dowie, a tu dzieci patrzą, itp. itd.  Ale opalając się w stringach od paru lat zauważam postępy, coraz mniej ludzi zwraca uwagę na strój innych użytkowników plaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja w stringach na całej plaży byłam jedyna, faceci głupieli a inni obgadywali że stara a z gołą prawie że dupą jeszcze w takim wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Dorota53 napisał:

No ja w stringach na całej plaży byłam jedyna, faceci głupieli a inni obgadywali że stara a z gołą prawie że dupą jeszcze w takim wieku.

No i to jest Polska w całej swej średniowiecznej okazałości.

Pojedź do Francji/Hiszpanii/Włoch/Portugalii/Grecji i (nie wiem, czy to zła czy dobra wiadomość) nie będzie cię obgadywał nikt i nie zwróci uwagi nikt.

Idę na plażę, ubieram się jak chcę, inni też, ja ich nie obgaduję, oni mnie nie obgadują, pluskamy się w wodzie, popijamy drinki, cieszymy słoneczną pogodą.  Z jakichś powodów taki prosty pomysł na wypoczynek w Polsce działa kulawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×