Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

na plaży: skąpo i stringi

Polecane posty

Gość gość

wróciłem właśnie z wakacji w Portugalii i bardzo mi się podoba tegoroczna moda plażowa: bikini bardzo skąpe, dominują stringi. niby też tradycyjny i katolicki kraj, a różnica względem polskich plaż i kąpielisk spora. wśród młodych dziewczyn co najmniej pół pupy odsłonięte, często więcej, starsze kobiety też rzadko w zabudowanych czy jednoczęściowych strojach. ciekawe, czy w Polsce też się to przyjmie, czy też dziewczyny będą miały opory typu "moja pupa tylko dla męża" albo "co sąsiad i proboszcz by powiedział" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz, to nie chodzi o to, co by powiedział proboszcz, tylko kobieta z klasa nie świeci gołym zadem nawet na plaży 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze wiedzieć że wszystkie dziewczyny i kobiety na polskich plażach są "z klasą" :-P tylko czemu sporo z nich "zmienia klasę" jak pojedzie np. do Hiszpanii czy Chorwacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby u nas nie było takiej wieśniackiej mody.nawet szczupły zgrabny tyłek w stringach wygląda beznadziejnie.kostium kąpielowy ze stringami?brrr.okropieństwo.zwykłe bikini z normalnymi majtkami wygląda o wiele lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cip/kę trzeba odpowiednio przygotować i po co majki.Natura jest odpowiednia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie sie tam taka moda podoba ale polskim laskom brak odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma się ładne, zadbane ciało - niezależnie od wieku, to dlaczego nie? oczywiście jak ktoś ma zamiar odsłaniać ile się da albo wszytko, to najlepiej od razu udać się na plażę dla nudystów. Na zagranicznych plażach bywa tak, że panie mają zdecydowanie mniej kompleksów w kwestii to za grube a tamto już za bardzo obwisłe ;) i czują się bardziej swobodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłem na jednej z hiszpańskich plaż to też właśnie mnie się to podobało,dziewczyny często się opalają bez stanika i nikt nic sobie z tego nie robi,widziałem również kilka razy kobiety,które się opalały całkiem nago obok rodziny z dziećmi i żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Portugalii tak samo: dziewczyny bez skrępowania świecąc pośladkami chodzą po plaży, do morza, pod prysznic, do barów, itp. nikomu to nie przeszkadza, nikt nie marudzi, super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2/3 lata temu chodziłam w stringach na plażę ale ważyłam mniej, w tamtym roku miałam ochotę iść na plażę w spodniach i bluzie w tym będzie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwalcie sobie pod red tube i p sprawie , co za ciecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lans na plaze w Portugalii... jaka sloma z butow wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przygnębia mnie nieco świadomość że żyję w kraju pełnym debili, co widać po ostatnich paru wpisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jedź do portugalii tam nke ma debili wcale, poza cyganami i czarnymi w pewnych dzielnicach. Zostan na stałe , krynica mądrości gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stringach beznadziejnie wyglądają tylki kobiet.slicznie wyglądają w zwykłych majteczkach lub nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co wam majki i stanik,na golasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się opalam w stringach i w düpie mam komentarze innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jest lato wietrzcie pize a cycom dajcie naturalnie zwisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmiesznie wygląda kobieta w stringach taka proca wystaje gdy siedzi w barze czy je obiad a te wystają jej spod spodni. :) Ładniejsze są zwykłe majteczki lub bez majtek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na plaży nic nie wystaje, na plaży się pośladki opala w takim stroju. a ślady opalenizny po stringach są mniam mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość TB
Jak tam, jakie macie stroje na lato w tym roku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagość jest popularna.Więc tylko lekki stanik aby utrzymywał cycki i trójkacik przykrywajacy ci/pę jak bardzo obrośnięta włosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćollla
Myśłałam w tym rok o czymś bardziej skąpym. Forma dobra lepsza chyba nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćollla
Tak naprawdę to chcę zrobić niespodziankę swojemu m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Seba

Byłem w tym roku w grecji i tam co druga kobieta (18-40) w stringach a co czwarta toples w tym moja zona w samych stringach 😉 powiem wam widok cudny i zero stresu ze ktoś się będzie gapił 😛 tak ze dziewczyny zakładać stringi i na plaże 😉 Pozdrawiam S.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Polsce też coraz fajniej: stroje coraz bardziej skąpe, stringi nadal rzadko, ale zdarzają się, no a te modne normalne stroje też coraz mniej pupy zasłaniają. Także dziewczyny, odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oststmio widziałam dziewczyny w bikini niby zwykłe a pupa odsłonięta .

Ciekawe jaki to model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosiia

Kocham stringi, dlatego na plaży też nie widze innej opcji 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 8.08.2019 o 17:42, Gość Gość napisał:

Oststmio widziałam dziewczyny w bikini niby zwykłe a pupa odsłonięta .

Ciekawe jaki to model

Brazyliany, sama takie nosze na plaży choć do opalania preferuję skąpe na sznureczkach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też byłam na wakacjach w Portugalii i tam to zupełnie co innego niż u nas. Tam to  nikt się nie przejmuje co ktoś o nim powie. Tyłeczki odsłonięte, sporą część bez stanika. Ja też nie odostawałam. Stringi na sznureczkach i bez stanika. Szczerze to wzięłam tylko stringi że stroju kąpielowego. Fajnie bez żadnych białych śladów. Nikt się nie wtrąca bo u nas to jakiś zaścianek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×