Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
23.54.przecież wiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
(wiem, że miałam nie odzywać się) miłość jest wtedy gdy dziś 22.09 15 r. duszą łączyłam się z Bayernem Monachium i nasz Robert L. wpakował 5 bramek Wolfsburgowi. Jestem przeszczęśliwa w tej mojej głupiej debilnej miłości... do sportu :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Ja oglądałam nożną naszych Polek..Potem jeszcze luknęłam na Podbeskidzie z Wrocławiem i poszłam na TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo . Tak trzymaj z miłością do sportu. Sama też ćwiczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuczuciowy trup
... nie, nie było mnie... poczytałem sobie... teraz... to już jesień... jak ten czas szybko mija... czy naprawdę szukacie tutaj konkretnej osoby... nie, nie wierzę... wygłupiacie się... jak zwykle... i to imię to też takie figle... dobrze, dam wam wskazówkę... moje imię kończy się spółgłoską... czy warto znów w nieznane biec... w tym tłumie nie odnajdę Cię... smak samotności... znam, to moja ucieczka... nie, nie przed Tobą... i Ty też nie... jesteś już tak daleko... już nie... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuczuciowy trup
... aha... no i nie jestem kobietą... zdecydowanie nie... to chyba już wiecie o mnie wszystko... dobranoc?... miłego dnia?... proszę sobie wybrać... co kto woli... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej uczuciowy miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhhh.....pewnie jeszcze śpisz...a może oglądasz sport?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wieszają Ci się strony w temacie....zmień to....ale Ty i tak nic z tym nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobnie jak z miłością.....Nie zrobisz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo nie chcesz.... A co do imienia za mało wskazówek:( Niektórzy tak mają, że całe życie przed czymś uciekają....Nie znaczy, że się boją....oni są nieodpowiedzialni....boją się odpowiedzialności:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
Miłego dnia skarbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczuciowy trup....nie umie kochać...tak nic nie czuje. Może za bardzo kocha samego siebie. Ciągle pisze... daleko,coraz dalej Skarbie...odpycha to co do niego idzie...ucieka....i będziesz tak uciekał całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz ze to ja
spółgłoską?męskie zawsze tak sie kończą.Jaka ta spółgłoska?tylko nie oszukuj,Jeśli nie masz odwagi napisać prawdy to nic nie pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trup konczy sie na P, wiec nie ma co dalej roztrzasac tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem..wiem..gdy mam na myśli Twe imię wypowiadane w sposób zdrobniały..mamy na końcu k, a gdy tak jak zapsiane w dokumentach to mamy na końcu w. Dobrze? urodziłeś się zimową porą? i nie, nie jesteś kobietą na 200%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka słów o Waszej relacji - gratisowa analiza informacyjna: -masz z Nią kontakt, choć z Nią nie jesteś. -Ona nic nie wie o Twoich uczuciach, nie powiedziałeś jej co czujesz, nie nazwałeś rzeczy po imieniu, choć masz nadzieję że Ona czuje, ze tak jest z Twojej strony - łączą/ łączyły Was intymne doświadczenia -boisz się, że jej uczucia nie są tak silne jak Twoje -masz nadzieję, że Ona pierwsza powie, ze Ciebie kocha -jesteś w związku/ lub jesteś żonaty generalnie związany zobowiązaniem. - boisz się stracić to co masz (lepsza taka kobieta niż zadna) -boisz się, ze sie nie uda -nie chcesz odejść od żony/ partnerki i zrezygnowac z tego co masz dla miłości o której piszesz , a jednocześnie nie chcesz aby Ona zniknęła z Twojego życia -rozmawiacie, spotykacie się - Ona jest niezależna i boisz się że nie bedzie z Tobą na wieczność -Ona wzbudza zainteresowanie innych mężczyzn, a Ty zadajesz sobie pytanie dlaczego chce mnie? (tutaj jest prosta odpowiedź - po prostu chce Ciebie i nie intersują ją inni -uwierz w to) Możliwe dalsze zachowania: jeżeli Ona Cię darzy uczuciem, a Ty nic z tym nie zrobisz, będziesz to odsuwał dalej, dalej nie powiesz jej o tym to po prostu złamiesz jej serce, a wtedy zniknie z Twojego życia i będzie nieszczęśliwa. Ty też. Wniosek: przypomina mi się zapisany gdzieś sprayem na murze napis: " Najgorszą rzeczą w życiu jest nie zdążyć powiedzieć komuś że go kochasz". Drogi nasz U.T rozwój wydarzeń zależy od Ciebie. Los spowodował, ze jesteście/ byliście na swojej drodze. Ty masz wpływ na to jak zapiszesz to co między Wami. Koniec analizy:) pozdrawiam i życzę szcześliwego rozwoju wydarzeń:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic już dawno nie ma. Tylko ktoś nie łyknął tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie macie innych problemów ludziska!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.30 BINGO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UT, 14.30 trafił/a w sedno? co sie nie zgadza? bo większość pewnie się zgadza? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ciebie gościu to obchodzi? On nie do ciebie tutaj pisze, sisi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość los trupa
Patrząc przez okno w przestworza wszechświata Ujrzeć można duszę zbłąkaną goniącą donikąd Żyjesz a jesteś trupem, dziwne to uczucie Czy kiedyś ożywi Ją czyjś uśmiech,czułe słowo i dotyk. Kamienne serce,kamienna twarz i łza, która nie chce spaść Potworny ból skrywany głęboko przed światem Przenikające umysł negatywne myśli i uczucia Mroczną tajemnicą owiane życie to los trupa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćuczuciowy trup
jak zwykle... trochę się zgadza... i trochę się nie zgadza... miłego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzajemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zdradź nam tajemnicę co sie trochę zgadza... aco sie nie zgadza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×