Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość koalicjusz _
Mija ponad trzy miesiące misiaku gdy nie widujemy się i nie ocieramy na korytarzu przechodząc obok Siebie..jak codzień kiedyś .;/ widuje Czasem mm, przejazdem, na portalach oglądając obrazki z twoich wyjazdów ze znajomymi. A Kiedy dla mnie te Chwile poświęcisz. ..bo poświęcisz mi je..prawda? Nie chce udawać, że już się nie znamy!Ja Kocham!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
czasemm... czasemm mam wrażenie że doskonale rozumiesz o czym tutaj piszę... szkoda tylko że nie wiesz o kim... ale myślę że mamy bardzo podobnie... miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4.23.uczuciowy..też mam tak samo.Zawsze kiedy patrzyłam w Twoje oczy to wydawało mi się jakbym znała Cię wieki..dokładnie tak jak to opisałeś tak jakbyśmy się znali z poprzedniego życia.To było niesamowite.Chciałam Cię dotknąć..przytulić..pocałować..doświadcz uć Ciebie całego.Odkryć tą zagadkę którą dla mnie jesteś.Tam napisałam że czasem myslę i tęsknię ale to nieprawda.Codziennie o Tobie myślę..czytałeś o blizniaczych płomieniach?z nami chyba tak właśnie jest.To takie silne i trwałe uczucie że aż trudne do uwierzenia.Nigdy czrgoś takiego nie doświadczyłam..chcę być bliżej..coraz bliżej..skarbusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..to już tyle lat..poznalismy się w miesiącu zimowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ut....tak mamy podobnie....z małą różnicą....ja nie mogę i nie powinnam robić nic więcej...Ty możesz...tak ...rozumiem, częściej niż czasemm...dobrego dnia też dla Ciebie...ja sięgam właśnie po coś słodkiego na spóźnione śniadanie...może dzięki temu moje dziś będzie bardziej znośne ...przed kolejnym smutnym jutrem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
a jednak... czasemm... jesteś hurrra optymistką... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, jasne. I kiedyś odkryjesz że całe to przeżywanie od kilku lat jest totalnym bezsensem bo jest już dawno z kimś innym. A ciebie ma w totalnej d***e. I te wszystkie marzenia. Odczuwanie drugiej osoby były jedną wielką abstrakcją. Kiedy ta wielka miłość mówi ci zwyczajnie pa. Pozbierać się po tym, tak da się. Człowiek może znieść wszystko tylko kim potem jesteś. Innym zupełnie innym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skarbusiu on się nie chce ujawnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boi się obdarcia ze skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko co zostało dokonane zostało odesłane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawdę potrzebuję dawki optymizmu....czegoś dobrego...co spowoduje, że optymizm wróci i zamieszka pod moją skórą ponownie...na dłużej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 12.11 jesteś mężczyzną czy kobietą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje milczenie...coś spowoduje....jeśli tak chcesz tak będzie....smutno tak....ale jest muzyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
brakuje... jeśli może brakować czegoś czego się nigdy nie miało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×