Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość a5
Pustka w moim sercu to powstaje teraz gdy rozmyślam o tym co mnie spotkało. Świadomość takiej miłości, która siedzi w sercu, bez wzajemności i bez możliwości jakiejkolwiek realizacji sprawia głęboki ból.Zresztą co będę Ci tłumaczyć chyba rozumiesz jak może się czuć człowiek niekochany.Nie będę pisać o swoim problemie, bo nie chcę na nowo rozdrapywać ran, muszę być silna, swój los zawierzam Bogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bardzo Cię kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż za zazdrośnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a5
Znów zacinają się strony i trafia na mnie by pchać....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a5
Przez to pchanie wyrobią mi się muskuły;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
a5, jak uważasz, czy pojawienie się w Twoim życiu platonicznego było przyczyną ochłodzenia relacji z mężem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajeczka, gołąbeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćskarbek
20.51..to zupełnie tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do gość 22.23 wczoraj....w jakim celu kopiowałeś/aś moje wypowiedzi? napisz coś od siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a5
gośćut dziś a5, jak uważasz, czy pojawienie się w Twoim życiu platonicznego było przyczyną ochłodzenia relacji z mężem... Tak. Było coś takiego, co nie pozwalało mi nawet na kontakty fizyczne z mężem.Wręcz czułam energię odpychającą, nie pozwalającą mi się do niego zbliżyć. Czułam to dotąd dopóki wszystko nie wygasło.Teraz odczuwam chłód ze strony męża a przedtem, gdy go mocno kochałam nie odczuwałam takiej energii. Dlatego też nawet nie przeszła mi myśl przez głowę, że mąż mnie nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ławeczka, ogródeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czass...biegnie nieustannie...ten moment gdy wierzysz w "to coś" ...i ten moment gdy dopada Cię zwątpienie....kiedyś wierzyłam, że z Twojej strony to jest prawdziwe....ale czy gdy coś jest prawdziwe...można nie wiedzieć? nie być pewnym?....rozważania...kalkulacja...warto czy nie warto?...czy takie Tobie towarzyszy myślenie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ut: "kiedyś powiedziałem sobie że nigdy nie będę już żebrał u żadnej kobiety aby spędziła ze mną tych kilka chwil... ani u żony ani u żadnej innej... nie, nie mam okularów... potraficie osiągnąć doskonałość w spławianiu facetów... to przychodzi wam wyjątkowo łatwo... w innych okolicznościach... nie chcę wchodzić z butami w twoje życie... znikam, bądź szczęśliwy... skąd ja to znam?... niech będzie... oczywiście... dobrej zabawy..." uczucie gdy czekasz, aż ten ktos będzie...nie lubię żebrać o czass....a gdy ten ktoś sam nie chwyta chwil....by być choć moment....z drugiej strony trochę ją obronię...może Ona nie chcę wchodzić z butami w Twoje życie...widząc, że usilnie cały czass wracasz jak bumerang do swojej żony....pomyśl...to tak jakbyś pokazywał jej, że uczucie do żony jest jak nadal....a kobieta pewnie chce być po prostu "kochana"....tylko tyle i aż tyle...ucieka z bezsilności....co Ona może zrobić?.....nic...tak naprawdę nic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość a5
Myślę, że człowiek żyjący nieświadomie nigdy nie wie jakie uczucie go ogarnia, czy jest ono prawdziwe czy to iluzja wytworzona w naszej głowie. Rozważania, wątpliwości pojawiają się zawsze gdy nie ma porozumienia dusz. Gdy jest takowe człowiek niemalże słyszy myśli drugiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś miałam takiego szefa co oczekiwał wykonania zadań czytając mu w myślach......ciężka to była praca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 22.47 przy tej temperaturze na zewnątrz... jak masz ławeczkę....ogródeczek...dorzuć kocyk i gorącą herabtę...albo inne gorąco:) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×