Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
Nie podziwiaj, że ktoś pcha te strony, tylko pchaj z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tych stronach piszą smutni i żałośni goście. Zawiedzeni, niespełnieni, zmanipulowani, oszukani przez ludzi tych dobrych i złych. Tym samym stali się zgorzkniali, smutni i żałośni potrzebujący pocieszenia, szukający rozrywki a może i miłości. Czują taką potrzebę bo wszyscy mówią, że miłość uszlachetnia człowieka. Że miłość potrzebna jest do życia jak tlen do oddychania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćbyś nie wiem na jakich baletach był i nie wiem jak bardzo się starał by być wesołym nie zaznasz szczęścia bez miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy kochasz wiesz jaka powinna być miłość. Zmieniasz się. Ofiarujesz wszystko by nie ranić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy nie umiesz kochać zamykasz się w sobie, ranisz wszystkich dookoła, masz wygórowane o sobie wartości, nie cenisz innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pchać te strony to uczyć się cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można rozwijać swoją wyobraźnię i intuicję. Myślę, że w tym momencie ktoś bierze prysznic a ktoś inny ogląda film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
313 wiesz czyj to numerek. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mmmmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bbbbbbbbbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pcham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem, gdy tak siedzę cichutko w kąciku ... zastanawiam się... staram się przypomnieć sobie... jak to się zaczęło... i kiedy... i dlaczego... wtedy gdy patrzyłem pierwszy raz tak długo w Twoje oczy... nie, to nie był początek... to COŚ musiało zacząć się wcześniej... na pewno miało wymiar fizyczny... na pewnym etapie... jesteś bardzo atrakcyjną kobietą... i znów nie potrafię określić kiedy... kiedy zrozumiałem że kontakt fizyczny... nawet nie seks ale jakakolwiek forma kontaktu fizycznego z Tobą nie wchodzi w grę... nie z Tobą... i tak sobie myślę teraz że to musiała być miłość... rezygnacja, poświęcenie czegoś... bo to mogłoby zranić Tą drugą osobę... i nawet to że nigdy nie usłyszysz z moich ust słowa kocham... bo jeśli Ty też czułaś to COŚ... pewnie byłoby Ci trudniej... z tą świadomością że to było obustronne... a jeśli nie to tym bardziej... nie ma sensu się błaźnić... nigdy się nie dowiem... ale ostatecznie tak zdecydowałem... już kilka miesięcy temu... hmm... brzmi to jak epilog... bo to jest epilog... tego tematu rzecz jasna... SKARBIE... i wiem że muszę coś zmienić... muszę coś wymyślić... żebyś była chociaż trochę bliżej... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość sisi
Więc zrób coś..zrób cokolwiek.Proszę.To Ty nas rozdzieliłeś...chcę być zawsze blisko Ciebie..najbliżej jak się da.Kocham Twoje oczy...całego Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Była pita już kawa, lecz nie w Twoim towarzystwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uznałeś i podjąłeś decyzję, że to koniec naszych uczuć i naszych wirtualnych spotkań czy tak mam to rozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×