Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
.....dziś już wiem, że to Coś to była iluzja.....złudzenie , które chciał wytworzyć mój umysł. Karmił się tym złudnym szczęściem w chwili gdy cierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kase wyslij koles:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę żyć rzeczywistością a nie to co serwuje mi mój rozum.Na dodatek wprowadził w błąd serce, a oczy widzą zupełnie inną rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćut jesteś jakby męską wersją mnie :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjemy tak daleko od siebie.....to nie jest możliwe byś odczuwał moje nastroje. Ty żyjesz w swoim świecie i na pewno nawet nie jesteś świadom mojego istnienia. Tu wprowadziła mnie w błąd moja wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co mi się przydarzyło było dziełem przypadku.....lub działaniem Sił Wyższych. Ciebie tu nie ma. To, że Ktoś założył sobie nick ut to też przypadek.Widocznie na tym świecie jest niezliczona ilość takich uczuciowych trupów.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śpij spokojnie ut nie Ty jesteś tym kogo szukam. Ten Ktoś nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś myślałam, że wszystko jest możliwe...w taki dzień jak dziś wiem, że pozostanie tylko ból w sercu...łza w oku...ukojenie+jak je znaleźć?...co los miał w zamiarze dziś nad tym myślę...po co to wszystko między Nami ...skoro dziś jest takie..tak smutne dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość cichutko w kąciku
Wesołych Świąt UT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Z okazji Świąt wszystkim tu przybywającym życzę dużo zdrowia i wszystkiego najlepszego. A Tobie, choć los rzucił Cię daleko ode mnie, w myślach z Tobą jestem. Na odległość życzę Ci wesołych świąt w sercu śląc kolędę. A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
gość 2015.12.23 gośćut jesteś jakby męską wersją mnie :< więc napisz coś od siebie... o swoich uczuciach... albo załóż swój temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość369852
Mam pytanie ut dotyczące tej wypowiedzi: ------gośćut 2015.11.29 pamiętam ciągle jeszcze zapach Twoich włosów...----------- A mianowicie w jakich okolicznościach czułeś zapach jej włosów? Byłeś blisko, przytulony do niej, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odsunąłeś mnie od siebie...już nic nie będzie takie jak kiedyś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×