Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gośćm111
Spotkanie powiadasz..."ON "czasem sobie zartuje...albo po prostu klamie,moze nie jest tak uczciwy jak mi sie wydaje...moze oni tez sa "normalni"...? Nie chce Cie juz widziec.Niczego do Ciebie nie czuje.Bawi mnie tylko niezmiernie Twoje polozenie w tej sytuacji i kiedy wchodze tu raz na jakis czas- czytam Cie z szerokim usmiechem :P Przyznaj ...z mojej perspektywy to przednie jest... :) Wygrales dziesiatki bitew a przegrales wojne...:) Twoje polozenie jest zalosne ...cokolwiek bys nie zrobil to juz nie ma najmniejszego znaczenia. Dlaczego znowu napisalam?Bo nie zycze sobie widziec Ciebie znowu.Nie wysilaj sie zalosny gnojku na gluche telefony i kretynskie smsy.Oboje postanowilismy,ze jesli jeszcze raz staniesz mi na drodze od razu skladamy wniosek do prokuratury.Myslisz,ze klamie?No to zadzwon i pogadaj z Nim :) (wie od lat )Tylko odezwij sie ...nie tak jak ostatnio... Sprawe moge przegrac...biore to pod uwage ale dobrze wiesz,ze juz sam fakt istnienia takiej sprawy bedzie dla Ciebie bolesny. W kwietniu bedziesz przejazdem prawda?Ciagle kopiesz:)?Przemysl sobie ewentualne "nasze"spotkanie.Kto go chce i czemu oraz komu mialoby to widzenie sluzyc?Pisz sobie tu co chesz,nazywaj mnie jak chcesz i czuj co Ci sie podoba.Mam to gleboko w dopie.Niczego do Ciebie nie czuje ale to chyba nigdy do Ciebie nie dotrze. Zabawka?Misio?To bylaby dluga historia ktora niekoniecznie by Ci sie spodobala...a mnie juz szczerze jest Ciebie zal... Tak tak...wiem,ze dales mi kosza :D ostatecznie...czuje sie jak przegraniec :P Z wyrazami szacunku ;) Twoja ex dzifka P.S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćm111
Jesli jeszcze chcialbys cos dla mnie zrobic...to wspomnij slowkiem,ze czujesz sie upokorzony:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
nic mi się nie chce... nie mogę się zmusić do niczego... depresja... brak Słońca... brak Twego widoku SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, tak... jesteś w moim typie... jak najbardziej... a nawet więcej... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
działasz na mnie... ciągle... nieustannie... bez najmniejszych wątpliwości... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młodsze? ładniejsze? śmieszne?... nie wiem gdzie je widzisz... ja ich jakoś nie zauważam... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja w Tobie widzę... nie myślałem że kiedyś może paść takie pytanie... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sisi... nie chcę dzidziusia... nawet z Tobą... wybacz... pomimo takiego nawału komplementów... raczej nie o mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce mi się gadać, pisać na odległość... mnie też nie... chcę Cię... blisko... bardzo blisko... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
wymyśliłem Cię... stworzyłem... na potrzeby tego tematu... SKARBIE... uroiłem uczucie... którym Cię darzę... w tych wpisach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie następna sttona?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sisi ilemasz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość cichutko w kąciku
mów do mnie jeszcze, jak kwiatem, kazdym słowem twym się pieszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co będzie gdy się zobaczymy...przecież wiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×