Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy trup

daleko, coraz dalej SKARBIE

Polecane posty

Gość gość
Dlaczego tutaj zrobiło się tak smutno? Nikt już nie pogrywa. Wszyscy poszli na majówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz zatrudnila i jest porąbany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
czasem do szczęścia wystarczy że jesteś obok... chociaż na chwilę... że mogę widzieć na Twojej twarzy uśmiech kiedy jesteś radosna... rozgoryczenie gdy jesteś zawiedziona... smutek jeżeli coś nie wyszło... mogę popatrzeć w Twoje oczy, posłuchać Twego głosu... dowiedzieć się o tych małych smutkach i wielkich radościach... wyczytać to co chciałabyś powiedzieć... i to o czym milczysz... gdy nastaje ta chwila ciszy... to czekanie... może teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Skarbie. Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co słychać u mojego Skarba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekam.. w krainie smutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość szarik
patrze siem jak szpak w p**de i nie znaju o co biegaju... nimt keine Drogen mehr... ale to pewnie ta durna z Laboratorium kryminalistycznego ktora pogonilem jak karalucha bo smierdziala sciema i klamstwem! gupio mondra Marta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrzucę jeszcze tekst piosenki, jak szaleć to szaleć :-) Jesteś światłem, jesteś nocą Jesteś kolorem mojej krwi Jesteś lekiem, jesteś bólem Jesteś jedyną rzeczą której pragnę dotknąć Nigdy nie sądziłam że to może znaczyć dla mnie tak wiele, tak wiele. Jesteś obawą, nie dbam o to Bo nigdy nie byłam tak wysoko Podążaj za mną w ciemności Pozwól mi zabrać Cię poza naszą galaktykę Możesz zobaczyć świat, który powołałeś do życia, do życia Więc Kochaj mnie tak jak kochasz, kochaj mnie tak jak kochasz Kochaj mnie tak jak kochasz, kochaj mnie tak jak kochasz Dotykaj mnie tak jak dotykasz, dotykaj mnie tak jak dotykasz Na co czekasz? Pojawiam się, znikam Na skraju raju Każdy cal twojej skóry jest Świętym Graalem, którego muszę odnaleźć Tylko Ty potrafisz rozpalić moje serce, rozpalić Pozwolę Ci narzucić tempo Ponieważ nie myślę logicznie Kręci mi się w głowie, nie potrafię już jasno myśleć Na co czekasz? Więc Kochaj mnie tak jak kochasz, kochaj mnie tak jak kochasz Kochaj mnie tak jak kochasz, kochaj mnie tak jak kochasz Dotykaj mnie tak jak dotykasz, dotykaj mnie tak jak dotykasz Na co czekasz? Więc Kochaj mnie tak jak kochasz, kochaj mnie tak jak kochasz Kochaj mnie tak jak kochasz, kochaj mnie tak jak kochasz, (yeah) Dotykaj mnie tak jak dotykasz, dotykaj mnie tak jak dotykasz Na co czekasz? Pozwolę Ci narzucić tempo Ponieważ nie myślę logicznie Kręci mi się w głowie, nie potrafię już jasno myśleć Na co czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebuję Cię. Chcę słuchać jak mnie pocieszasz. Pragnę patrzeć w Twoje oczy i trzymać za rękę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę znów zacząć żyć i poczuć jak szybko i głośno bije mi serce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem...tak..czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martwię się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćut
https://www.youtube.com/watch?v=k62uNTaP5WI x Tu, gdzie lśni morze a wiatr mocno wieje Na starym tarasie przy zatoce Sorrento mężczyzna objął młodą kobietę Po tym jak płakała opanował swój głos i wznowił swoją pieśń: Kocham Cię bardzo mocno Bardzo, bardzo mocno, przecież wiesz Połączyła nas więź przez którą w mych żyłach wrze krew, przecież wiesz Zobaczył światło na środku morza I pomyślał o nocach w Ameryce Lecz to było tylko światełko ze statku I jego biały ślad na morzu Poczuł cierpienie w muzyce więc wstał od fortepianu Ale gdy zobaczył, jak księżyc wyłania się zza chmur Wówczas nawet śmierć wydała mu się słodka Spojrzał w oczy młodej kobiecie w te oczy, turkusowe jak morze A wtedy spłynęła z nich łza a on poczuł jakby zaczął tonąć Kocham Cię bardzo mocno Bardzo, bardzo mocno, przecież wiesz Możesz stać się kimś innym Wtedy wszystko staje się małe Nawet te noce w Ameryce Obracasz się i widzisz swoje życie Niczym ślad łodzi na morzu Kocham Cię bardzo mocno Bardzo, bardzo mocno, przecież wiesz Połączyła nas więź przez którą w mych żyłach wrze krew, przecież wiesz Kocham Cię bardzo mocno Bardzo, bardzo mocno, przecież wiesz.. wiesz... przecież wiesz... SKARBIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przeskoczę siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pyk...pyk...fajeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc. Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×