Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Romada

Rower miejsci

Polecane posty

Gość Romada

Witam, zaczyna się sezon rowerowy i zamierzam kupić takowy. I tu pytanie, nie chodziłam po sklepach bo uważam że sprzedawcy to naciągacze ;P mają prowizje od kwoty więc cisną najdrożej. Oglądałam sobie rowery na avans.pl i bardzo spodobał mi się jeden model mianowicie taki rower miejski Dawstar Moena 26 Biały 3B. No i teraz pytanie do was, czy warto czy ktoś się zna, to model z 2015 roku. Potrzebuje rowerka żeby dojeżdżać na uczelnie ewentualnie poruszać się po Krakowie czyli stricte miejski. Czy może macie inny i polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiii

Po ocenach trafiłem do rowertour.com/ i jestem zadowolony. Moim zdaniem jeden z najważniejszych plusów tego sklepu. Nigdy zwrotu nie robiłem, bo pakują wszystkie elementy wzorowo i widać, że jakościowo jest bardziej niż optymalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Witam, zaczyna się sezon rowerowy i zamierzam kupić takowy. I tu pytanie, nie chodziłam po sklepach bo uważam że sprzedawcy to naciągacze 😜 mają prowizje od kwoty więc cisną najdrożej. Oglądałam sobie rowery na avans.pl i bardzo spodobał mi się jeden model mianowicie taki rower miejski Dawstar Moena 26 Biały 3B. No i teraz pytanie do was, czy warto czy ktoś się zna, to model z 2015 roku. Potrzebuje rowerka żeby dojeżdżać na uczelnie ewentualnie poruszać się po Krakowie czyli stricte miejski. Czy może macie inny i polecicie?

Ja kupiłam swój rower miejski w Decathlon i jestem zadowolona. Ma już chyba ze 3 lata i dotąd mnie nie zawiódł. Mojego modelu już nie ma w sprzedaży z tego co widzę, ale ten wydaje się być podobny: https://converti.se/click/147cfbd1-136a16f8-ee2aedab/?deep_link=https%3A%2F%2Fwww.decathlon.pl%2Frower-miejski-elops-120-id_8487236.html&sid=115175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×